Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Férfival már volt kapcsolatom, de azt vettem észre, hogy például maszturbáció kózben nagyon izgat a női test látványa, a combok, a haj, a száj, popsi, meg úgy minden. Utcán is simán megjegyzem magamban, ha egy nő bomba. De alapon figyelni szoktam a nőket. Biszex lennék, vagy ez csak fantázia?
2019. szept. 20. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát próbáld ki de ha az vagy szerintem tök jó dolog.
2019. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól biszex valaki, hogy a vágy megvan benne, nem attól, hogy csinálja vagy sem. Szóval, igen bi vagy ha ilyesmi izgat és maszti közben fantáziálsz róla.


Ennek persze van aztán több szintje, de az már más kérdés :)

2019. szept. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!