Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexualitásból ki lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexualitásból ki lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés

Elmesélném a történetem...

Már óvódában az első szerelmem egy lány volt. Mindig zavarban voltam körülötte, meg ilyenek, és imádtam vele játszani. Mai napig, ha meglátom, dobban egy picit a szívem.

Aztán általános iskolában végig a fiúk tetszettek egymás után zúgtam bele különféle srácokba hosszabb-rövidebb időkre.

Viszont gyakran megnéztem lánytársaim idomait, de ezt normálisnak tekintettem, mivel mások is ezt tették, bár, mint kiderült, ők csak a méretekre voltak kíváncsiak, aztán odébb néztek, én nekem viszont erőlködnöm kellett, hogy ne nézzek oda, ezért mindig lesütött szemmel öltözködtem, hogy ne bámuljak senkit.

Aztán gimi elején észrevettem, hogy ahogyan futnak előttem a lányok, mindig nézem a feneküket, mellüket, és, hogy ettől zavarba jövök, ahogyan az öltözőben is úgy érzem magam, mint kutya a húspiacon a szebbnél szebb domborulatok közt.

Közben beleszerettem egy fiúban, őt bálványoztam, ő volt a legszebb, legkedvesebb számomra a világon.

Aztán akkor esett le, hogy biztosan biszex vagyok, mikor elmentem kempózni, és egyik edzésen rám feküdt egy lány, és egymás mellét fogdostuk, meg intim részeinek összeértek (igen, ez elvileg szabályos volt😶). Forróság öntötte el a testemet, nedvesedtem, nagyon felizgultam, vérvörös lett az arcom, és zavarba jöttem. Nagyon kínos érzés volt, egyben viszont nagyon jó is.

Beleszerettem egy másik srácba, aki a legjobb barátom volt, és most is az. A legaranyosabb, és helyesebb srác számomra, imádom a személyiségét, arcát, testét, és azt, ahogy megölel, de sajnos friend-zoneolt, úgyhogy csak barátkozunk.

Megismertem egy srácot a neten. Ő messze lakik tőlem, egyszer fogdosott, és attól is beizgultam rendesen. Mindketten meg akartuk ismételni, de erre nem került sor.

Ma pedig egy gyönyörű osztálytársam megölelt, a nagy mellei hozzám nyomódtak, és zavarba jöttem ettől, és akadoztam, mint a Windows XP😅

Mint láthatjátok, vonz mindkét nem. Mindkét nem képviselői iránt éreztem már szexuális és romantikus vonzalmat is.

Mostanában, így nyáron, sokkal jobban érdekelnek a lányok, mint a fiúk, és ez így szokott lenni még ősszel is, majd télen és tavasszal picit megfordul, és a fiúk érdekelnek jobban. Szerintem 50-50%-ban vonzódom mindkét nemhez.


Ami miatt aggódom:

A családom nagyon homofób, egy részük keresztény. Tartok attól, ha összejövök egy lánnyal, akkor utálni fognak/magukat hibáztatni. Nem fogják megérteni, hogy biszex vagyok, mert szerintük ez egy mondvacsinált identitás, és nincs ilyen. És, ha esetleg nővel élném le az életemet, és lenne is gyerekem, nem örülnének, mert "elcseszett módon nőne fel". Itthon senkinek se coming outoltam. Anyának tettem utalásokat, meg nővéremnek, mamámnak, de ők se vették a lapot. Anya 1-2* terelt/ingerülten reagált. Félek, ha elmondom, szétesik a család, és a szüleim már így is sokat szenvednek nővérem miatt. Ha kiderül/későn mondom el, akkor meg s fejemhez vágják, hogy "végig hazudtam nekik"

Hogy gyógyuljak meg? Hogy ne szeressen a lányokat?



2019. júl. 30. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ne "gyógyulj meg". Szeresd azt, akit szeretsz, függetlenül attól, hogy lány vagy fiú az illető. Senki másnak nincs joga ítélkezni feletted, mivel ez a te magánügyed, és erről az oldalról még csak nem is tartozol semmivel senki felé.
2019. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De nem gondtalan a családunk élete. Vagyis kívülről jó, belülről se szörnyű, de van pár problémánk, amikkel minden nap szembesülünk. Én sem vagyok egy szent gyerek, lusta vagyok, nem jók annyira a jegyeim, de igyekszem kedves lenni, és segíteni, ahol tudok, ha valaki szomorú, megvigasztalni, törődni másokkal, és élvezni az életem.

De ezzel csak halmoznám a problémákat, és biztos vagyok benne, hogy nem fogadnák jól. Pedig hiába mondom, hogy ugyanolyan emberek az LGBTQ emberek, úgy vannak vele, hogy "jól van, léteznek, a családunkban nincs, nem is lesz ilyen"

2019. júl. 30. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, hány éves vagy, de nyilván már kirepülőben vagy, nem jó, ha görcsösen nekik próbálsz megfelelni. Ne szólj nekik erről semmit, éld az élted. Ha kérdezik, mondd azt, hogy a fiúkat szereted, de néhány lánnyal bensőséges a viszonyod (ami végülis igaz). De az is jó megoldás, ha a kapcsolataidat nem előttük éled: nem viszel haza senkit, ők sem hívogatnak otthon, stb. A magánügyed, ha van valakid, anyuci-apuci elégedjen meg ennyivel. Vagy ha ez nem megoldható és gyakran járnak hozzád, akkor a lányokat egyszerűen úgy mutatod be, mint a barinődet (ez sem hazugság). :)
2019. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tizenéves vagyok, még nem végeztem a gimivel.

Még nem volt komoly barátom, barátnőm se még soha, viszont mindig zaklatnak a pasiügyekkel 😅 Idegesítő...Aztán volt, hogy le leszbiztek. Na azon kiakadtam 😅 Meg mániájuk, hogy idős/pénzes/kövér/szőrös/izmos pasival jövök össze.😒 Nekem az olyan fiúk tetszenek, akik femininebbek, vékonyak, és általában kicsit fiatalabbak/egyidősek velem. Mindig piszkának, hogy pasizom biztos, azért vagyok ilyen vidám és azért jövök haza később, mint szoktam, pedig ez nonszensz 😂 nem vagyok valami szép, és nem igazán vágyik rám egy fiú se😅, én se fogok odamenni, hogy "hali, leszel a barátom?" meg ilyenek 😂

2019. júl. 30. 23:05
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Az Ön szexuális prerenciái már nagyrészt kialakultak, a bisexualitása erősen kondícionálódott. Bár fog még alakulni, módosulni a személyisége, a prefernciái is, de a fogkrémet már nem tudja visszanyomni a tubusba.

Innentől kezdve eldönti, hogy megpróbálja elfojtani (amivel később sokkal több problémát fog saját magának okozni), vagy kibékül önmagával és megéli. Utóbbit javasolnám akkor is ha erről a családját nem most, csak évek múlva, "dolgozó nőként" tájékoztatja.

Szerezzen tapasztalatokat mindkét nemmel, lehet leteszi a voksát valamelyik mellett, lehet mindkettőt kedvelni fogja élete végéig (ez esetben keressen olyan partnert aki ezt elfogadja - fog találni) ettől még teljes, boldog élete lehet! Ennek viszont elengedhetetlen feltétele ha kibékül saját magával - sok sikert hozzá, ha elég erős menni fog!

2019. júl. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Járj templomba, imádkozz Jézushoz, ő meg tud szabadítani!
2019. júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
80%

Szerintem is az a megoldás ha nem kötöd a családod orrára a magánéleted. Én mondjuk Coming Out-oltam anyumnak először nem volt el ragadtatva de most már még viccelődni is szoktunk ezen. :D

Mindenesetre szurkolok!

2019. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Hacsak nincs egy tartós, hosszútávú kapcsolatod egy lánnyal, akkor nem kell elmondani. Főleg, hogy akár rosszul is reagálhatnak. Úgy írod, mintha kötelező lenne beszámolnod. Majd ha különköltöztél, biztos munkahellyel, akkor esetleg elmondhatod, addig felesleges. Pláne, hogy egyelőre még csak a fejedben van a dolog. Lefeküdtél már mindkét nemmel? Amíg nem, addig nem is tudhatod pontosan, hogy mi a helyzet, lehet, hogy leragadsz az egyiknél, lehet hogy továbbra is biszex leszel. Változhatnak a dolgok. Nem kell meggyógyulni, éld meg szabadon a vágyaidat, de ne akard egyből világgá kürtölni.
2019. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

#6

Ha ez úgy működne, ahogy írod, folyamatosan tele lennének a templomok. Talán még várólista is lenne Istennél, ahogy az orvosoknál. :D

2019. aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!