Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb pasikhoz való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb pasikhoz való vonzódásból ki lehet gyógyulni? (20/Lány)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy engem a 35 év körüli férfiak (30-40 év között) vonzanak leginkább. Ennek a problémának (kinek az, kinek nem) utána járva olvastam a neten, hogy ennek pszichés okai is lehetnek. Például az alany saját édesapjának pótlása. És szerintem én pont ezért vonzódok ehhez a korosztályhoz. (Apukám üzletember és iszonyatosan sokat utazik. Ha suli van, akkor szinte havonta egyszer látom őt.)

Ha pszichológushoz elmegyek, akkor ott találnék megoldást arra, hogy a velem egykorúakat véljem vonzónak?


2015. aug. 10. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

nincs itt semmiféle pszichés problém...


én se tudok kigyógyúlni abból, hogy odavagyOK A Milfekért..de nem is akarok.

2015. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogyha találnál egy normális srácot, aki veled egykorú, akkor megtetszene, de mindenképp menj el pszichológushoz.
2015. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most gondolom egy csomó idősebb pasi fogja mondani, hogy nincs ezzel semmi gond, de van. Ha normális életre vágysz akkor korodbeli srácot kell találnod. Szerintem igen, megoldás lehet a pszichológus.
2015. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lehet pszichológus is tud segíteni, de mindig kell a belső változtatni akarás is... nem tudnak mások meggyógyítani, max irányítgatni tudnak téged a gyógyulás felé, de a szenvedést, konkrét lépéseket, energiát, küzdelmet, áldozatokat stb neked kell a dologba feccölnöd. amúgy az is lehet ,hogy elveszi az eszed egy 25 éves pl én :D
2015. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretnéd inkább kielégíteni ezt a vágyadat legalább rövidtávon,aztán majd pár év múlva ha idősebb leszel ráérsz kigyógyulni belőle.
2015. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az a gáz, hogy ez már a családi környezetemben is egy csomó vitát eredményez. Mindenki azt hiszi, hogy leszbikus vagyok, mert egy fiút se cipelek magammal a családi összejövetelekre. Az anyukám konkrétan meg azt hiszi, hogy valami férjes hapek szeretője vagyok, ezért nem mutatok be itthon senkit, és azért vagyok zárkózott ebben a témában még vele is.

Szívem szerint belekezdenék egy ilyen kaliberű pasival egy kapcsolatba, de az eszemmel pedig tudom, hogy tök mást várnánk el az élettől és gáz lenne ennek a vége. :/

Akkor dilidokival lesz majd pár köröm.

Köszönöm a válaszokat! :)

2015. aug. 10. 21:36
 7/14 anonim ***** válasza:

Vannak emberek (nők férfiak egyformán) akiket az idősebbek vonzzanak. Ezt hozzák magukkal a génjeikben. Ezeknek hiába a phszichológus és minden más. Kivéve akik ezt anyagi meggondolásból teszik! Feltételezem, hogy ez rád nem érvényes!

Próbálkozhatsz! De szerintem igazi gyógyír az lesz ha találkozól egy korodbeli, komoly fickóval! Próbálkozz!

50+/F.

2015. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sorstársak vagyunk, bár én csak 16 éves, de picit el kell hogy szomorítsalak, a pszichológus nem fog tudni kigyógyítani, meg más se igazán. Apa-komplexus, mindegy hogy mit látsz benne akkor is így nevezzük, és ez olyannyira megmarad hogy negyven évesen a hatvan körüliek fognak érdekelni. Még akkor se múlik el.
2015. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm,aki tiniként 40-es pasikkal volt,huszonévesen már "csak"kb. 10 évvel idősebbekkel,és most,30 felett màr csak a 20-25 évesek érdeklik :D

Szóval van rà esély,hogy meggyógyulsz néhány év múlva.

2015. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Köss kompromisszumot. 35ös tetszik, 30tól már jó lenne, legyen egy komoly 27es. Család elfogadja, és hozzád képest így is sokkal érettebb lesz, tapasztalatból mondom.
2015. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!