Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az baj, hogy 13 evesen lefekud...

Az baj, hogy 13 evesen lefekudtem a baratommal, mert azt mondta hogy ha nem akkor szakit?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy ha nem teszem meg akkor elhagy...19 eves...na meg nem hasznaltunk ovszert,mert azt mondta hogy vigyaz!!!Most kene megjojjon a menzeszem de nem jon...nem hiszem hogy terhes vagyok...azota szakitott..:(...a sex nagyon fajt es elegge durvan csinalta...anyumeknak nem szoltam nehogy ne engedjek...
2010. jún. 28. 11:25
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
huuu bakker akk te terhes vagy??????:S:S:S:S:S:S:S:S:S
2010. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 199303 ***** válasza:
akkor viszont ha tényleg terhes vagy nincs más választásod mint minél elöbb beszélned kell anyukáddal és ne hallogasd sokáig. a sráccal meg beszélni kell ha ezt képes volt megteni akkor válalja a következményeket... és mint ahogy már más is mondta tényleg fel kell öt jelenteni vagy valami de a dolgokat mindenkép meg kell velée beszélni mert ezt igy nem lehet csinálni... végülis ha ugy veszük még te is kisgyerek vagy 13évesen a srácnak meg lehetet volna kicsit töb esze is... De a legjobb megoldás h BESZÉLJ a szüleiddel ök majd tudják mit kelll tenni tudom h nehéz lesz ezt elmondani nekik de hidd el nekem muszály lesz eleinte biztos kicsit mérgesek lesznek e hidd el segiteni fognak neked:) 17/L
2010. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
47%
Nagy baj. Ha értelmesebb lennél, te szakítottál volna vele, mert... ööö... MIHIHIHIÉÉÉHÉHÉHÉÉÉÉRT!!!??? T_T 13/F
2010. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta mi történt veled?
2014. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
Mi történt veled azóta? 10 év múltán?
2021. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Ennek annyi
2021. júl. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Ez lehetetlen mivel még nem fejlott ki a petesejt vagy is lehet hogy megvan a menstruáciod de akkor is ez baromi veszélyes ilyet ne csináljatok mert eezen akár az is múlhat hogy kész e gyereked vagy nem!
2023. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Ja hogy fiú vagy HOPPÁ!
2023. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Meg is érdemled! Kbasz***** hülye voltál
2023. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!