Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 eves vagyok, lefekudtem a...

16 eves vagyok, lefekudtem a baratommal es nagyonn vereztem, mondhatni nagyon! Es a baratom vettem eszre, es ez gaz?

Figyelt kérdés
(amugy elhagyott de mindegy) elso volt az eletemben!!!!!!
2008. jún. 12. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg vastag volt a szűzhártyád, és ahogy átszakította, az vérezhetett. Ezért hagyott el????

Egyébként nem gáz, természetes, hogy vérzik

2008. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a barátod is tisztába volt vele h szűz vagy még. Ha egy normális emberke akkor nem gondolt olyasmit hogy de gáz h itt vérzik a csaj. Ez természetes. Én úgy vesztettem el a szüzességem, úgy szakadt át a szűzhártyám hogy petting volt(ujjazás), és amikor közvetlenül után hazamentem csak otthon vettem észre egy kis vérzést, nekem nagyon minimális volt, de azért bennem volt hogy mivan ha a pasim kezén maradt vmi és h hú de gáz,aztán rájöttem h mért lenne gáz, hiszen ő is tisztába van vele hogy mi történik ilyenkor.
2008. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz mivel ez természetes dolog....

Ha ő ezt hülyén reagálta le, na az a gáááz

2008. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azzal nincs semmi baj, hogy véreztél. Ez teljesen normális. A mennyisége is. Viszont az tényleg gáz, hogy otthagyott utánna. Eléggé tapló emberke lehetett (már bocs). Mennyi ideje voltatok együtt?
2008. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már visszaforgatni nem lehet, hülye pasit választottál és kész, amúgy lehet, hogy másodszpr is vérezni fog kicsit, nekem 2 olyan szűz lánnyal is volt dolgom.

Tényleg ne sopánkozz rajta, ha egy kicsit is normálisabb pasit szedsz össze, az majd értékelni fog.

2008. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell fűvel fával lefeküdni 16évesen, főleg ha még olyan naív vagy, h nem veszed észre ha a pasi csak azt akarja. A szexhez nem csak testileg, de agyilag is fel kell nőni.
2008. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
"szopi"...nagyon ugy nez ki, h megszivattak....gamatnaktalalta, h folyik beloled a gevax...tiszta eges vagy...tobbetarra se' szamits h koszon neked....csk ha nagyon b__szhatneka van...bocs
2008. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

lehet hogy azt hitte hogy megvan neked és úgy csináltátok, vagy mondtad neki hogy az első volt?

Ha tudta hogy első volt akkor nem gáz.

Azért hagyott akkor el mert amúgyis elhagyott volna mert egy gyökér.

2008. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

Dehogy gáz!!!Ha az vadbarom nem értette meg,h te szűz vagy,akk menjen a jó anyjába..elvégre általában,ha szeretünk valakit,akk azon az emberkén semmi sem gáz,még ha pukizik az se.És mit képzelnek magukról azok a tahók,akik ilyen baromságokat írnak,h szopi,meg fűzzél gyöngyöt,meg ilyenek...totál barmok,ne is törődj velük.Sok lány vérzik az 1.nél és ez NEM GÁZ!Am meg ne ijedj meg ha megint le akarsz feküdni valakivel,h "Jóisten mi lesz ha megint vérzek?",ez nem megoldás.Inkább fűzd be a paskat,mint a gyöngyöt....akinek meg nem tetszik,bekaphatja...

(14,lány) TESSÉK CSAK LEPONTOZNI!!!!!!

2008. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs,pasikat,nem paskatXD
2008. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!