Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az baj, hogy 13 evesen lefekud...

Az baj, hogy 13 evesen lefekudtem a baratommal, mert azt mondta hogy ha nem akkor szakit?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy ha nem teszem meg akkor elhagy...19 eves...na meg nem hasznaltunk ovszert,mert azt mondta hogy vigyaz!!!Most kene megjojjon a menzeszem de nem jon...nem hiszem hogy terhes vagyok...azota szakitott..:(...a sex nagyon fajt es elegge durvan csinalta...anyumeknak nem szoltam nehogy ne engedjek...
2010. jún. 28. 11:25
1 2 3 4
 21/39 199303 ***** válasza:
hát szerintem is ez olyan kamu kérdés... de hanem akkor nagy az esély h terhes vagy. plusz 13évesen nem a szexen kéne járnia az eszednek. és a srácnak valoszinü csak arra keletél. föleg ha azt mondta h ha nem fekszel le vele szakit... de ez az egész 13évesen baromi korán volt. 17/L
2010. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
gonolhattad volna hogy csak a szexre hajt ha azt mondta hogy elhagy ha nem fekszel le vele
2010. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
börtönbe is kerülhet a pasi.. te meg simán lehetsz terhes.. ekkora marhát.. :D
2010. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 199303 ***** válasza:
17/l vagyok: az utolsonak igaza van ezért a srác tényleg börtönbe is kerülhet. de tényleg arra nem gondoltál h csak arra kelesz neki? föleg igy h megmondta ha nem teszed meg elhagy. amugy bocsi nem akarlak megbántani igy ismeretlenül.de elég kis buta voltál...
2010. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
KAMU
2010. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük az elején, minden 18. életévét betöltött személy, aki a 14. életévét be nem töltött személyel létesít sexuális kapcsolatot, mégha a másik fél is beleegyezett, az fiatalkorú megrontásást követi el, ami súlyos fokon akár 12 év börtönnel is súlytható.

Kettő, mégha belementél is akkor is bűnvselekményt követ el illető.

Három, lelkileg zsarolt, így az önként belenemés kilőve...favorit lesz a srác a böriben.

Négy, durván csinálta és fájt...nah, ha azt nőgyógyász megállapítja, akkor akér nei erőszakkal is párosulhat...azt pláne csípík a böriben, szerencse ha a pasi letölti a bűntetését, ha addig nem kötik fel a cellatásai.

Öt, az idegesség igen is gátolja/hatja a menzesz ciklusod, ahogyan sokak írták.

Hat, és b@szogathattok, kérj meg idősebb barátnőt aki vesz a patikában egy gyors terhességi tesztet.

Hét, a pasit mindenképp fel kell jelenteni.


Nyolc...feljelenteni?---saját történet, amikor 20 éves voltam, akkor volt egy 13 éves "barátnőm", akit a kedves csaj anyukája erőszakolt rám, de hiába a kor, s elhiszitek vagy sem de szem ágába sem volt megd*gni. A kapcsolat abból állt, lejártam hozzá 120km-ről tanítottam (iskolai anyagokra a kretének kedvéért), kis ajándékokat kellett vinnem, oszt' ennyi. A csaj egyébként öreganyám szomszédja volt, s tényleg a csaj anyja akarta (mellesleg megjegyzem az apám titokban "kezelgette" az anyósjelöltet, ez még ok volt, hogy lemászkáljak, de a kislányt mivel kiskora óta ismertem, így csak néha búcsúkor egy arcrapuszi jellemezte...s a kretének leb*zizhatnak, amiért nem csináltam semmit a csajjal. Azért nem mert nem vagyok pedo...) Igenis létezhet, hogy a szülők beleegyeznek vagy tolerálják a korkülömbséget, de a srác tetele nálam kiverte a biztosítékot.


Legközelebb ne csinálj ilyen hülyeséget, s mindenképp beszélj anyukáddal. Lehet agyonver...nem tudom milyen jellem, de mégha nem is vagy terhes akkor is mégha nem is bosszú szinten, de igazságot kell szolgáltatni a gátlástalan gyerekmegrontón


Bocs, ha hosszú volta.


Sanyi (24F)

2010. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
A baratnom vett tesztet es pozitiv lett...a baratom nem akar hallani a a gyerekrol es anyukam meg nem tudja...hogy mondjam meg???Ongyilkos leszek..:(((
2010. jún. 29. 19:52
 28/39 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, hogy ez a világon rajtad kívül senkit nem érdekel, és te mégis megosztod velünk!
2010. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
83%
Azért öngyilkos ne legyél, írj privit és talán tudok segíteni
2010. jún. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Bocs, elfelejtettem 18:00 ás vagyok, akkor írj privit
2010. jún. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!