Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az baj, hogy 13 evesen lefekud...

Az baj, hogy 13 evesen lefekudtem a baratommal, mert azt mondta hogy ha nem akkor szakit?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy ha nem teszem meg akkor elhagy...19 eves...na meg nem hasznaltunk ovszert,mert azt mondta hogy vigyaz!!!Most kene megjojjon a menzeszem de nem jon...nem hiszem hogy terhes vagyok...azota szakitott..:(...a sex nagyon fajt es elegge durvan csinalta...anyumeknak nem szoltam nehogy ne engedjek...
2010. jún. 28. 11:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
14%

Nem az ő hibálya hanem az hogy hiszékeny és fiatal

És félt hogy ezért elveszti a párját...

2010. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy miért engedték a szüleid, hogy egy 19 éves fiúval járj????? Az egy felnőtt ember, bizonyos igényei vannak!!!!! Engem agyoncsaptak volna, ha 13 éves kislányként hazaállítok egy felnőtt emberrel!!!!

A másik: 13 éves vagy...most mész 8.-ba? Tök mindegy, az iskolában van szexuális felvilágosítás, és ott elmondják, hogy mit hogyan kell!!!

A harmadik: sejthetted, hogy ha azt mondja: "hogy ha nem teszem meg akkor elhagy" , akkor valószínű, hogy csak dugni akar és kész. Így is elhagyott. És jobb?

"a sex nagyon fajt es elegge durvan csinalta"---Persze, mivel nem szeretett soha, ezért nem is érdekelte, hogy neked mi fáj meg mi nem, csak az, hogy neki jó legyen!!!! Ha vártál volna még néhány évet, és egy olyannal veszíted el, akivel tényleg szeretitek egymást, akkor nem fájt volna---annyira.

Nem 100% hogy terhes vagy, most összezavarodtak a hormonaid.

Én azért a helyedben beszélnék az anyukámmal, és elmennék nőgyógyászhoz, ahová mostmár amúgy is rendszeresen járnod kell, rákszűrésre.

2010. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Igen, baj. Lehet, hogy nem vagy terhes, de mi van , ha mégis? Kérj felnőtt segítséget! Szólj a szüleidnek(amelyikben jobban bízol). Lehet, hogy nagy patália lesz, de még mindig jobb mint 14 évesen gyereket szülni. Ne légy ennyire naiv. Szexel nem lehet megtartani egy pasit.
2010. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A legjobb,ha elfelejted a srácot, aki ilyet mond nme szeret,ha valóban szeretett volna 1.Nme követelte volna tőled, 2.Mivel tutta,hogy szűz vagy nagyon finoman bánt volnavled,h ne bánjon, ne haragudj,de sz.tem csak egy újabb skalp vagy a gyűjteményében. Ha nem jön a menzeszed lehet, csak túl ideges vagy, néha akár 1 hónapot is késhet az elsö alkalom után, mivel meglett bólygatva a hormonháztartásod bizonyos fokon.

Ha nagyon tartasz mond el a szüleidnek mit tettél, biztos alapos fejmosást kapsz,de megérdemled. Egyedül nem mehetsz el nőgyogyászhoz, mivel kiskorú vagy, egyébként meg az exbarátod egy undorító lilomtipró.

19/L


Ha ne talántán kamuzol, nagyon rossz vicc!

2010. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
75%
Fhuu te inkább nem szólok semmit... Csak azért lefeküdtél vele hogy nehogy elhagyon azt ne... lefeküdtetek aztán már nem is vagytok együtt...áhh na mindegy nem húzom fel magam..
2010. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
72%
Nyugodj meg,terhes vagy és ott fog hagyni,de lesz egy szép aranyos emléked tőle!20éves korodra meg talán már elérheted az 5-6 aranyos emléket,ha igy folytatod:)
2010. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szólj sürgősen anyukádnak és csinálj egy terhességi tesztet.

Nagyon felelőtlen voltál...

Máskor ne legyél ilyen naiv. Még ha a volt barátod nem is élvezett beléd, akkor is az előváladék tartalmaz spermiumokat.

De lehet hogy csak azért késik a menstruációd, mert ideges vagy.

De a biztonság kedvéért csinálj terhességi tesztet, hogy időben kiderüljön ha valami baj van.

2010. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát figyelj ilyen bunkó pasit....

Azt ajánlom hogy állj rajta bosszút.Mivel még nem töltötted meg a 14 évet ezért a palit fellehet jelenteni ha azt mondod hogy te nem akartad a szexet csak ő. Ha nem egyezett bele mindkettő fél akkor megjárja a srác. Mond el a szüleidnek és ha jót akarsz magadnak akkor mond azt hogy te nem akartad hanem kényszeritett rá vagy valami mert akkor te is jobban jösz ki a dologból és ha apádnak van egy kis esze akkor feljelenti a fiút és igy majd ő is megtudja hogy máskor ne szórakozzon. Az a lényeg hogy addig jelentsétek fel amig lehet mert simán börtönbe kerülhet amiért 14 év alatti gyerekkel feküdt le.

2010. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:
56%

Hát ilyen sötét emberek is léteznek?

Ilyenkor büszke vagyok rá, hogy magyar vagyok.

2010. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
100%

elösször s 13 évesen szex???? na legyen már esze a mai fiatalságnak!!!!

13 évesen egy 19 éves pasival?ráadásul ha nem fekszel le vele akor szakít? és mit ttél hogyigy még szeret téged? hanem jött meg akkor menj azonnal nőgyogyszhoz de elötte édesanyádhoz!

mellesleg szerintem az egész kamu de ha mégse akkor rem tdtuam segiteni!

2010. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!