Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Talán már sohasem történik...

Talán már sohasem történik meg velem?

Figyelt kérdés
33 éves srác vagyok,egész életemben az igazit keresem ezért természetesen még szüz is vagyok,de nekem a szex nem megy érzelmi kötödés nélkül,mert nehogy már szánalomból legyen velem egy csaj,és én meg forditva,ezért nem ment ez még nekem sosem..Meg akkor sokszor van olyan hogy csak a barátot látja bennem egy csaj és nem a pasit,és ez ellen nem sokat lehet tenni..Nem vagyok v hogy egy sikon a másikkal..De az is lehet hogy álomvilágba élek?
2010. jún. 17. 22:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"és a lányoknak olyan pasi kell akivel büszkélkedhetnek"


Mi van??? Hogy velem akar büszkélkedni a csaj? Meg hogy irigykedjenek rá miattam? Bocs, de Te most partnere akarsz lenni a csajnak, vagy egy kirakatbábú, amivel dicsekedhet, vagyis egy puhap*cs, egy papucs. Nem semmi.

Sok ostobaságot olvastam már, de ez azért űbereli az eddigieket. Tehát akkor ezek szerint fordítva is úgy képzelheted el, hogy az a jó csaj, akivel lehet büszkélkedni, dicsekedni, akire irigykednek a haverok?!?!

Ufff...


FS

24/F

2010. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen ez tényleg igy van,hamarabb lecsapják a zezedröl akkor,szerintem egy csaj legyen átlagos,nem kihivó hanem inkább olyan tömegbe elvegyülö,egy pasi is legyen ilyen..
2010. jún. 18. 10:21
 13/18 anonim ***** válasza:

deciki vagy én már nemvagyok szűz és gyerekem is van XD



9F

2010. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor ahelyett hogy gép előtt ülve hülye oldalakon kérdezgetsz, menj ki az utcára, és próbálj ismerkedni. Ne diszkóba meg kocsmába, hanem valami nyugisabb helyre. Az hogy 33évesen szűz vagy, senkit nem fog érdekelni. Nem kérdeznek rá, nem kell tudniuk. Kitartás azt jó lesz.

(19évesen dettó ugyanez van)

2010. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

09:57: asszem nekem címezted a hozzászólásodat. én nem kirakatbábut szeretnék, de sajnos nincs manapság olyan lány akinek egy átlagos srác kéne.

én meg szerencsétlenségemre teljesen átlagos vagyok, mind öltözködésileg, mind kinézetileg, mind viselkedésileg.

2010. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az érzelmes az érzékeny emberek egy kicsit fejlettebb ember faj! Az érzelmi skála minden fokozatát képesek érezni és kimutatni, míg egy érzéketlen tuskó a másik embereket csak megbántani tudja, miközben a saját lelkét is leépíti. Míg az érzelmesnek pedig az egész lelke a szíve csordulásig tele van érzelmekkel. Érzelmekkel tanulni is sokkal könnyebb mint azok nélkül. sokkal jobban lehet figyelni a dolgokra, sokkal precízebb munkát tudnak végezni. És elhiheted nekem, hogy amikor a faj a világ a föld az emberiség kihalása lesz a fő tényező nem a fatökű, falábú, falelkű jégcsap fogja megmenteni az embereket..amúgy az érzékeny emberek sokkal jobban ki tudják tapintani a lényeget, néha szavak nélkül is megértik a másikat, átlátnak az embereken, tisztelet tudóak, sosem lopnának csalnának hazudnának. A zenéhez, az íráshoz nagy tehetségük van. És még a tánchoz is. És persze az érzelmes emberek jobban tudnak hatni más emberek lelki világára is. Sajnos nagyon törékenyek lelki szinten az ilyen emberek. Bármivel bármikor meg lehet bántani, de ez nem azt jelenti, hogy hiszti rohamot fog kapni, lehet hogy 4xen fogja vissza bántani az illetőt.De a lelkébe egy világ omlik olyankor össze. Saját maga viselkedése és a másik bántása miatt is.
2010. jún. 18. 21:48
 17/18 anonim válasza:
Hát drága érzelmes ember csak azt szűrd le kérlek hogy a nagy érzelmi fensőbb szférádban egyedül csücsülsz. Kicsit ambivalens hogy egy pillantással átlátod mások lelkét de nincs kinek a lelkébe nézni és nincs mivel kamatoztatni a szellemi dominanciádat. Már előttem is írták hogy túlmisztifikálod az egészet. Kisregényt írsz(ahogy most én is :P) az érzelmi fennsőbség nehézségeiről ott ahol tanácsot kértél és kaptál. Sokan nem tudják értékelni az "ismeretlennel fetrengést" pedig a káosznak is megvan a maga szépsége. De ennyit erről kicsit én is túlpörgettem most az agyam. :D
2010. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

jaaaj már miért bántjátok?!?!


szerintem igenis aranyosak a szűz fiúk!! meg a lányok szeretik azokat akiknek ők az elsők!!! :D


vannak olyanok akiknek jobban bejönnek mint a tipikus "alfahímek" :P


meg amúgyis a lányoknak is jobb ha a barátjukkal megbeszélhetnek mindent.... és nem bunkóznak velük


jó az tény h sok olyan lány van aki szeret virítani a "nagy" pasik mellett!! de a sok az nem mind!!!


és szerintem sokkal nagyobb előny az ha valaki érzékeny, romantikus...ari.. :))


:)

ne aggódj! te is találsz magadnak egy lányt aki pont téged várt!!! (:

2010. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!