Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik akkor, ha én...

Mi történik akkor, ha én tavaly szept. Elején csináltattam egy otp junior kártyát, de sohasem használtam (nem tettem rá pénzt és nem is utaltam, tényleg elő se vettem) és most utaltatnék rá pénzt?

Figyelt kérdés
Már aktiváltam, mivel azt mondták elég annyi ha egy ATM automatánál csinálok egy egyenleglekérdezést. Szóval érdekelne, hogy így semmi hátrányom nem lesz ha nem használtam??? (persze tudom, hogy vmennyi pénzt majd levesz)
2010. okt. 11. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
nem hinném, hiszen ez csak szimpla junior számla...
2010. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valószínüleg már van rajta párezer forint minuszban.

Azért mert nem használtad, ők még felszámolták a költségeket, és azok kamatait is.

Ha teszel rá pénzt, azonnal levonják belőle.

Ha nem teszel rá, akkor meg előbb-utóbb bevasalják rajtad, néhány felszólítás után.

2010. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy nincs számlakezelési díj juniornál:S ezt megváltoztatták?
2010. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értemértem:) de attól még utalhatnak rá pénzt ugye?? Nincs befagyasztva vagy vmi??
2010. okt. 11. 17:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. De ha kételyeid vannak, akkor menj be egy otp fiókba és kérdezd meg, hogy él-e még a számlád.
2010. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A junior kártyának nincs semmilyen költsége. Tehát aki azt írta, hogy pár ezer minuszban van , az hülyeséget írt.
2010. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megnéztem ATM-en és semmi gondot nem jelzett:9 Kértemegy egyenleginfo-t és annyi volt csak a kis papíron hogy jelenleg felhasználható összeg 0 ft, vagy vmi hasonló szöveg:) Szóval ezek szerint semmi gáz:D Ugye?
2010. okt. 13. 15:45
 8/9 anonim ***** válasza:

:) Nem a kártyára teszed a pénzt, hanem a számlára :) A kártyával csak felveszed onnan.

A junior számlának tudtommal nincsenek számlavezetési költségei, így nincs mínuszban, amíg te meg nem szünteted a számlát addig él. A kártya 3 évig nem jár le. Úgyhogy nyugodtan utalj a számlára.

2010. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen:):)nagyon kedvesek vagytok:)most már értek mindent:):$
2010. okt. 14. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!