Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Talán már sohasem történik...

Talán már sohasem történik meg velem?

Figyelt kérdés
33 éves srác vagyok,egész életemben az igazit keresem ezért természetesen még szüz is vagyok,de nekem a szex nem megy érzelmi kötödés nélkül,mert nehogy már szánalomból legyen velem egy csaj,és én meg forditva,ezért nem ment ez még nekem sosem..Meg akkor sokszor van olyan hogy csak a barátot látja bennem egy csaj és nem a pasit,és ez ellen nem sokat lehet tenni..Nem vagyok v hogy egy sikon a másikkal..De az is lehet hogy álomvilágba élek?
2010. jún. 17. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
mert úgy viselkedsz, mint egy homokos. a nőknek igazi férfiak kellenek. és az, hogy 33 évesen férfi létedre szűz vagy, ne haragudj, de nagyon gáz.
2010. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Radikális változás kell! Jobbik!
2010. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
96%
28 éves nő vagyok. Ha te álomvilágban élsz,akkor én is és még jó pár csaj a környezetemben, mert hasonlóan gondolkodunk.
2010. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
azért 33 évig csak volt már akivel összejöhetett volna. Lehet túl nagyok az igényeid. Nem gáz amugy 33 évesen, de szerintem te sem ugy akarsz megöregedni, hogy a cerkát még csak nem is használtad.
2010. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

másik kérdés alatt leírtam neked a véleményemet.

ez egy tündérmese. és 20on túl már csak nehezebb megtalálni az "igazit"... 30on felül meg kizárólag rémisztő lehet egy szűz férfi.

gondolj csak bele: ebből azt szűrik le hogy 33 éves korodig nem kellettél senkinek... és a lányoknak olyan pasi kell akivel büszkélkedhetnek, akire irigykednek a többiek és aki miatt lehet izgulni.

22/szűz F

2010. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
84%
Szerintem nem élsz álomvilágban.Én is így voltam vele,a szex nekem sem ment érzelmi kötődés nélkül,de egyszer rátaláltam az igazira.Valamikor neked is sikerülni fog,lehet,hogy pont akkor,amikor nem is számítasz rá.A lényeg,hogy ne keseredj el és ne add fel a szerelem keresését.Nincs azzal baj,hogyha szűz vagy,így alakult.Ritka az ilyen férfi,mint te.Úgy értem,aki így gondolkodik.Mindenesetre sok sikert a szerelem útvesztőjében.
2010. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az jó dolog hogy szűz vagy, mert -sajnos- a legtöbb férfi válogatás nélkül, mindenkivel csinálná, akivel csak lehet. Csak az intoleráns alakok kiabálják, hogy ez így nem jó, meg blablabla, mert ők semmit sem képesek elfogadni, ami különbözik az általuk elfogadottól! :)
2010. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha ez, amiről írtál, Álomországban van, akkor én is és néhány kedves barátnőm szintén állampolgárok vagyunk... és akkor most vki biztosan kioktat, hogy miért jobb félrészegen hemperegni egy ismeretlennel vmi buliban a szerelemre várás helyett. 31/N
2010. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Szerintem túlmisztifikálod ezt az egészet,ha eljárnál ismerkedni biztos találnál egy normális lányt. Az tényleg fontos hogy férfiként viselkedj és ne úgy mint egy barátnő és akkor menni fog. Sok sikert!!


Az előző hölgynek meg azt mondanám,hogy ha valaki 30 évesen már nem szűz az nem azt jelenti hogy részegen fetrengett egy ismeretlennel.

20/N

2010. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De nekem a külsöm is gyerekes akkor hogyan lehetnék férfias? 33 éves vagyok,de kb 20-nak nézek ki,sőt volt már olyan is hogy elkérték a személyim vagyok-e már 18? Erröl az ember nem tehet hogy fiatalosan néz ki,és nem úgy mint egy macsó!
2010. jún. 18. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!