Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért történik mindig ez?

Miért történik mindig ez?

Figyelt kérdés
A barátommal most készülünk elveszteni a szüzességünket. Ő 18 éves én 17. Amikor rákerülne a sor a szexre, pontosabban az óvszer felhúzására, akkor elkezd puhulni. Megpróbáltam már szájjal felizgatni, de ismét puhul ha már oda eljutunk. Nem értem miért lehet ez. Tudnátok segíteni, hogy szerintetek ilyenkor mi a gond és hogyan tudnánk kezelni?
2011. szept. 27. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Több önbizalom a fiunak. védekeznetek kell, csak nem akarsz teherbe esni, ha tényleg szüzek vagytok akkor a nemi betegség kizárható, mondjuk akkor gó nőgyógyász és írass ki valami fogamzás gátlót!
2011. szept. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jubilee ***** válasza:
Stresszel! valószínűleg fél, hogy minden rendben lesz-e, megfelel-e majd. Nem kell siettetni!
2011. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
stressz ideges fél.mond el neki hogy mennyire vágysz rá önbizalmát növeld.
2011. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt, a stressz mindenképpen közrejátszik a dologban, másrészt lehet, hogy a pasid pöszije nem szereti az óvszert. Tudom, ez hülyén hangzik, de van ilyen, saját tapasztalatból mondom.


Amikor először megpróbáltuk barátnőmmel az óvszer felhúzásánál én is eléggé elpuhultam és az istennek sem lehetett ismét felállítani aznap. Aztán Ő íratott fogamzásgátlót, utána minden simán ment.


Aztán otthon magamnak kipróbáltam az óvszert, első alkalommal megint csak "lelankadt a lelkesedésem", de a másodiknál már ment... mármint csak magamnak csináltam kézimunkával, de nem ment össze megint.


Lehet, hogy a pasid attól is stresszel, hogy egyáltalán jól húzza-e fel a gumit, mert ez is okozhatja a stresszt, mert nem megy egyből simán, elkezd görcsölni, aztán lekókad neki a szarakodástól. Ilyen van... szóval vagy gyakorolja a felhúzást, amíg profi nem lesz benne, vagy antibébi bogyó...


20/F

2011. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!