Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem tartják ezt normális...

Miért nem tartják ezt normálisnak?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok. Idáig a tanulmányaim foglaltak le és nem is érdekelt a szex. Jelenleg a munka tereli el a figyelmem. A környezetem tudja rólam, hogy még szűz vagyok és nem hagynak ezzel békén. Mondogatják, hogy ez nem normális dolog. Csak azt nem értem, hogy miért?
2010. jún. 13. 21:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
28%
Nem hagynak ezzel békén? Akkor miért nem szereznek neked egy jó kis baszógépet?????? SZÁNALMASAK!!!!! pfffffffff
2010. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem is tudom,azért,ha kb. 25-en kezdenek el nekem valamit mondogatni,és ráadásul ugyanazt,akkor talán megfontolom,de szánalmasnak nem nevezem Őket.Aztán,ha esetleg nem szeretnék Rájuk hallgatni,az már a magánügyem,azt csinálok,amit jónak látok,de azért csak elgondolkodok,hogy vajon most tényleg van-e igazság abban,amit mondogatnak,vagy csak én vagyok a különc.Normál esetben.
2010. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
40%
valakinek nincs valasztasa,v miert nincs sikere a csajoknal,es itt hiaba ir akarki akarmit,lenyegtelen..az embert ez az oldal nem fogja megvaltoztatni,de meg kicsit sem..
2010. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem is ami véleményünkre gondolt,hanem azokra a visszajelzésekre,amiket az életben kap.S én el is hiszem,hogy például nincs sikere,vagy nem érdekli a dolog. Viszont ha én egy jó eszű,értelmes,dolgos férfi lennék,akkor engem elgondolkodtatna azért,vajon igaza van-e a környezetemnek,ugyanis az ember társas lény.Sokan ilyenkor jönnek az ,,egyszerűen nincs rá időm",és az ,,én aztán egyéniség vagyok,mert egyedül élek,hagyjatok békén" című szövegekkel.Aztán negyven évesen csak pislognak,mikor egyedül ébrednek nap,mint nap,és elkezdi zavarni Őket.Csak akkor meg már késő.
2010. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Na es ez ellen mit lehetne tenni? nem hiszem hogy sokat! k0sd le magad a munkaval,barcsak nekem lenne jo melohelyem ahol mindenki nyomja a rizsat,ez ma dofi lenne!

szerintem akinek nagyon regen volt kapcsolata vagy eggyaltalan nem is volt annak nagyon nehez kapcsolatott kialakitani,ha sikerul is yatonyra fut rovid idon belul,es akkor neki ketszer akkor banata lessy,mivel a beleszokott egyhangu monoton,de biytos tamasypontott jelento melohelyrol kicsit elrugaszkodott v hova,amirol azt gondolta hogy jobb lessz,ozt sehol semmi..bonyolult dolog ez,amugy rengetegen elnek egyedul maganyosan eletuk vegeig,se szeri se szama..szoval itt vannak meg ilyenek sokan..

2010. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
35%

hüülyék vagytok...

Nem minenkinek az az élete, h minden héten leissza magát, cigizik, drogozik, bulizik és minden nap mással dug.

Vannak sokkal értelmesebb emberek, akik ezek fölött vannak, és értelmesek, okosak. És ha monjuk egy rosszabb gazdasági helyzetbe kerül, meglesz a félretett pénze, mert dolgozott, tud munkátvállalni, mert okos, és képzett, és akkor ti, akiknek nagy a szátok... kölcsön, és eladósodás, stb.

Rohadtul SEMMI baj nincs azzal, ha szűz vagy! Inkább gratulálok, h nem lettél olyan mint akik az előzőket írták, gondolom 14 évesen jól berugtak aztán már nem szüzek, de büszkék lehetnek rá.

Te egy kincs vagy, és csak nyugodtan, magabiztosan folytasd az életed, egyszer úgyis belédbotlik maj valami nő :), ha itt az ideje:)

2010. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
35%
Bocsi, az előző főként az első oldalnak szól!
2010. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy azért,mert van párom és magánéletem,és azért,mert felhívtam a Kérdező figyelmét normális hangnemben arra,hogy valószínűleg Benne is van hiba,sz@rabb ember lennék,mint bárki más.Bár én az utolsó oldalon írtam,és akkor sem túl durvákat,én is azt vallom,hogy egy 25 éves felnőtt férfinak már kellene legyen magánélete.A környezete sem véletlenül szajkózza ezt.S érdekes módon amellett,hogy a párommal dolgozunk,és van egy házunk fiatalon,van energiák a kapcsolatunkra is. Mondjuk tudom,hogy a mai világban már ez a furcsa.Ti tudjátok...
2010. jún. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mennyiség hanem a misöség számit!!!!!!!!!!

Inkább legyen 1 valakie egész életében ha sikerül,mint sok idióta ki nem ér fel eggyel sem!!!!!!!!!! pffffffff

2010. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van.Viszont ettől még simán lehetne valakije.A kettő nem zárja ki egymást.
2010. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!