Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tartják annyian furának...

Miért tartják annyian furának hogy még nem feküdtünk le?

Figyelt kérdés
katolikusok vagyunk, és nemsokára lesz 2 éve hogy járunk
2010. aug. 5. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mondjuk azért mert általában 1-2 hónap és azután már tuti megvan a lány....mármint nem nekem hanem a férfiak többsége 1-2 hónapot vár vele sztem meg a lány is nah nem fogalmozok jól bocsi kicsit fáradt vagyok már...
2010. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
azért mert ez fura
2010. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

2 év alatt egy nő és férfi együtt van -lehet akármekkora katolikus- és nem szexelnek, ott valami nagy gond van


vagy csak 14-15 évsek vagytok

2010. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mi is hívők vagyunk, 2 évig nem feküdtünk le és nem bántuk meg. Igaz petting volt (bőven...), azzal várhattunk volna többet.

Azért tartják furának, mert másnak ez elképzelhetetlen. Sőt, általában akárhogy magyarázod, nem fogják érteni. Tapasztalatom szerint ez olyan, mintha egy grizzly medvének azt akarnád beadni, hogy a lazac egy recept szerint elkészítve finomabb, mint nyersen.

2010. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: 24 évesek vagyunk
2010. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

hat igen nalunk is furaljak mar meg a baratnom szulei is 7 honapja jarunk:)


18/F es o 18/L

2010. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Morcika83 válasza:

Eltünt....leírom mégegyszer.


Azért mert a mai világban a mai világnézet mellett ez már furcsa, szokatlan, ritka. De ugye ebből kiindulva lehetne feszegetni a vallás kérdését, de talán ne tegyük. Mindenkinek maga kell, hogy döntsön erről, de mivel a nagytöbség nem vár eddig ezért ez ma már furcsa. Bevallom nekem is.

2010. aug. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hány évessek vagytok?:)
2010. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Saját magatok kínzása.. a szex baromi jó, vallás ide vallás oda...akkor menny el papnak... sosem értettem h ez mire jó..
2010. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

az én barátom(23) is hívő római katolikus mégis 7 hónap után lefeküdtünk mert belátta h mégsem várhat vele a házasságig és nem is beszélte rá senki


21/L

2010. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!