Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tartják annyian furának...

Miért tartják annyian furának hogy még nem feküdtünk le?

Figyelt kérdés
katolikusok vagyunk, és nemsokára lesz 2 éve hogy járunk
2010. aug. 5. 20:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Házasság utáni szex!
2010. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm 20 éves és neki tisztasággyűrűje van..és ő ezt nagyon komolyan is veszi..1 barátnője olt akiről a szülei nem tudtak..időre otthon kell lennie még így is. Soha nem iszik..nemcigizik..semmit..nekem ez is fura..én nem értem mitől lesz ettől valaki jobb ember vagy rosszabb..
2010. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

A fiúk sokszor megunják sajnos a várakozást!!Vigyázz, hogy ne zavarja őt a végén!!!Nehogy megcsaljon!!

Sok sikert!!!

2010. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
17 és 18 évesek vagyunk
2010. aug. 9. 10:21
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozzatok ezzel, hogy furcsa-e vagy sem. A mai világban tényleg nem jellemző, de az a lényeg, hogy Ti hogy tartjátok jónak. Szerintem ez nagyon tiszteletre méltó dolog, én nagyra becsülöm az ilyet.


Sok boldogságot kívánok Nektek!


25/L

2010. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Kerdesemvan ***** válasza:

Én nem tartom furának.

Az első nagy szerelmemet 14évesen ismertem meg ő 19 volt. Nem feküdtem le vele mert még nem éreztem készen rá magam,és ő sem eröltette.

3évet voltunk együtt és csak utánna feküdtem le vele csodálatos volt nem fájt nem izgultam és nem véreztem.

Mindig emlékezni fogok arra a napra és nem úgy hogy mennyire izgultam meg,hogy mennyire fájt.

Szerintem jobb ha előbb megismeritek egymás testét és lelkét . Mikor érzitek,hogy mindketten felkészültetek hát rajta:)

2010. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

megható történet:)

de miért szakítottatok?

2010. aug. 10. 10:10
 18/19 Kerdesemvan ***** válasza:

Bocsánat kissé rosszul fejeztem ki magam,az első és az utolsó:) (szerelmem)

Még mindig együtt vagyunk.

És mással nemis voltam sosem.:)

2010. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
ja oké:)így már értem:)Továbbra is sok boldogságot kívánok:)
2010. aug. 12. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!