Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem tartják ezt normális...

Miért nem tartják ezt normálisnak?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok. Idáig a tanulmányaim foglaltak le és nem is érdekelt a szex. Jelenleg a munka tereli el a figyelmem. A környezetem tudja rólam, hogy még szűz vagyok és nem hagynak ezzel békén. Mondogatják, hogy ez nem normális dolog. Csak azt nem értem, hogy miért?
2010. jún. 13. 21:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
61%
mert a férfiak nagytöbbsége ebben a korban nagyon kanos.. és általában minden nőt meg akar dugni..
2010. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ha asszexuális vagy akkor normális. Kapcsolatod se volt még?
2010. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Volt egy kapcsolatom 15 éves koromban. Egy évig tartott. Azóta semmi. Próbálkoztam is közben a lányoknál, de sikertelenül. Aszexuálisnak azért nem tartom magam emiatt.
2010. jún. 13. 21:23
 4/30 anonim ***** válasza:
Azért,mert érett,felnőttegészséges férfi vagy,akinek ennyi idősen nem kizárólag a munkából kéne álljon az élete.
2010. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem képesek megérteni, hogy vagy állandóan dolgozol, vagy éhen fogsz halni.
2010. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Gondolom,csak nem halna éhen,ha a SZABADIDEJÉBEN (ami azért csak van!)áldozna egy kis időt a magánéletre is.Bár tudom,hogy ez aszó egyeseknek ismeretlen fogalom...
2010. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
31%
hát kisfiam ásd el magad, de gyorsan
2010. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
27%

23:57-esnek: nyomd fel magadnak az Eiffel tornyot tövig...


kérdezőnek pedig azt mondom, hogy egyáltalán nem gáz, kevés az ilyen ember, értékelni fogják:)

2010. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
utolsó: mit értékelnek? hogy 25 évesen, amikor egy férfi az élete fénykorát kellene hogy élje, buliznia kéne, csajoznia kellene, JÓL KELLENE HOGY ÉREZZE MAGÁT, nem teszi meg ezeket? Ebben mi az értékes? Hogy nem képes kihasználni a fiatalságát? Könyörgöm, ébredj már fel, nem a munkáról szól az élet, kérdező! Férfi vagy, és fiatal! Egész életedben bánni fogod, ha konkrétan kihagyod a fiatalságot az életedből! 25 vagy ember!
2010. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
25%

Szerintem ebben semmi abnormális nincs!

Nyugodtan b@szd az életed a tanulásra és a munkára mit se törődj a nőkkel és az élet élvezetes oldalával!

És persze kell a suli meg a meló, de elég sz@r vagy ha mellette neked nem megy. Nekem megy biztos szuperhős vagyok...

Hívd fel a barátokat menny el bulizni és csak 1 éjszaka próbálj meg élni...

Jó lesz :D


Bár szükség van ilyen b@lfaszokra is:D ha más nem azért hogy jót röhögjünk rajtad...

2010. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!