Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem tartják ezt normális...

Miért nem tartják ezt normálisnak?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok. Idáig a tanulmányaim foglaltak le és nem is érdekelt a szex. Jelenleg a munka tereli el a figyelmem. A környezetem tudja rólam, hogy még szűz vagyok és nem hagynak ezzel békén. Mondogatják, hogy ez nem normális dolog. Csak azt nem értem, hogy miért?
2010. jún. 13. 21:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%

Hat.. Ritka az iylen srac. :) De engem nem zavarna, sot!

19/L

2010. jún. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

23:35!


Biztos egy hedonista f@rok vagy. Fogjad fel, hogy el vagyok foglalva és nincs rá nagy igényem.

2010. jún. 20. 13:52
 13/30 anonim ***** válasza:
17%
Azért ba*ztatnak mert hülyék.. ×D Nem tudják elfogadni,hogy Te még szűz vagy.. Nem bírják felfogni,hogy vannak olyanok is akiket hidegen hagy a szex.. :S De az azért durva,hogy 10 éve volt kapcsolatod.. és összesen csak egy.. Viszont az egy év az szép eredmény.. Én 16 éves lány vagyok.. 4hónapja van komoly kapcsolatom.. És nem vagyok már szűz.. Rá se hederíts azokra akik piszkálnak ;D
2010. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

nagyon furi..

én már 13 évesen nem voltam szűz=)

2010. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
55%

13:59-el egyetértek... :)

14:13 hát rohadtul büszke lehetsz magadra tényleg, ha már 13 évesen nem voltál szűz. Te jó isten.... -.-"

2010. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
17%
Szerintem ezt azért ítélik el, mert ma már nem az számít értéknek, hogyha valaki tanul, dolgozik, okos, művelt, stb... hanem sokkal inkább hogy hány kapcsolata volt, hány embert dugott meg, milyen gyakran jár el bulizni és így tovább... pedig egyáltalán nem ez a normális. Persze az tényleg furcsa, hogy hidegen hagy a szex, mert a környezetből annyi nyomás érkezik hogy húúú az milyen jó meg minden, és ez tényleg így van... persze ha nincs kapcsolatod, akkor szerintem ne is szexelj. Maradj meg ilyennek amilyen vagy, és ne hagyd magad befolyásolni. Tényleg értékelni fogják.
2010. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy ebben mi az elítélendő. Nem ártok ezzel senkinek. Ugyanolyan normális ember vagyok, mint bárki más. A környezetem egyenlőre nem értékeli. A nyomásnak pedig nem engedek.
2010. jún. 20. 17:05
 18/30 anonim ***** válasza:
89%
ha ez zavar téged, (márpedig biztos zavar hogy nincs nőd és ezzel piszkálnak, különben nem írtál volna gondolom), akkor tegyél ellene. Kezdésnek mondjuk vegyél ki szabit, kell egy kis pihenés, lazítás. Ismerkedj és minden beindul megint mint régen. Ha meg nem akarsz nőt, és csak a munka érdekel akkor hagyd figyelmen kívül a kollégáidat, barátaidat vagy üsd meg őket. Én se bírom ha csesztetnek főleg ilyenekkel.
2010. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem zavar a nőhiány. Majd később szeretnék összejönni valakivel. Ezért jelenleg az utóbbi megoldást tartom jónak.
2010. jún. 21. 10:13
 20/30 anonim ***** válasza:
89%
Ha neked így jó, és igényed sincs most nőre, akkor minden rendben. Ha piszkálnak ne zavarjon,hiszen tudod mit csinálsz.
2010. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!