Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap vesztettem el egy...

Tegnap vesztettem el egy örömlánnyal. Egyáltalán nem ciki, és mi mást tehettem volna, ha nem kellettem senkinek?

Figyelt kérdés

már 21 múltam és még senkivel sem jött össze eddig a dolog, úgy gondoltam nem szerencsétlenkedek tovább és tegnap megtettem az első lépést.

Nem egy utcalánnyal, hanem egy igényes, tapasztalt örömlánnyal.

Minden sorstársnak csak ajánlani tudom, (Őt is) meg a dolgot is.

Egyáltalán nem ciki, és mi mást tehettem volna, ha nem kellettem senkinek?


2010. jún. 6. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért azt a bizonyos rámászást el is kell érni valahogy.Nekem soha nem volt még ilyen élményem. :(
2010. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
jaj hát én olyat láttam, hogy a csávóhoz könyörögve ment oda a lány, hogy legyen 3. (csaj+barátja+3. csávó)
2010. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim válasza:
57%

Fel kellene már fogni, hogy csajoknak a testiség nem szükséglet, hanem eszköz az életben, illetve jobb esetben szórakozás. Vegyétek már észre, hogy az 1800-as évek végéig senki sem gondolta azt, hogy nők élveznék a szex-et, és a Euró-indogermán kiáramlási területeken kívül, ma sem gondolják ezt sehol sem a világon.


Nem kell bedőlni a propagandának. Ha férfi vagy és szex-elsz, akkor kizárolag csak magaddal törödj, mert minden más, amit kapsz az csak színház, ami beidomításod kötelező kelléke.


természetesen ez is olyan általánosítás csupán, mint bármelyik másik, azaz belefér az, hogy van 2-3 cskély százalék, akik talán tényleg éreznek valamit. Ezek azonban szeretik is a testiséget és hamar ráállnak. De a többségnek ez nyilvánvaló teher, kölönben ugyanannyira szívesen és gyakran és feltételek nélkül csinálnák, mint a férfiak.

2010. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim válasza:
53%
Szerintem jól tetted, legalább tapasztalat. Amugy meg nem mindegy h tömbösítve fizetsz a baszásért vagy részletekben (barátnő)? Pénzzel BÁRMELYIK nőt meg lehet venni ezt jegyezd meg, és kúrj minél többet!
2010. júl. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. Belegondolunk tényleg sok pénz egy barátnő. Randin is illik a fiúnak fizetni mindent. pl fagyi, kaja nem pár száz forint. Akkor többi randi, mozi. plusz ha összejöttök akkor a fiúnak kell gumit venni az sem olcsó. Sok sok pénz rátud menni egy csajra. Bár ha tényleg szeret a csaj akkor nem zavar ha költök rá de van olyan is aki eljön randizgatni kajálgatni és közben nem akar semmit.
2010. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim válasza:
91%

szerintem nem gáz, én se hiszem el a "szentszöveg" eket hogy szüzesség így meg egyebek szerintem jól tetted de azért a qrvázás csak átmeneti megoldás.!


/f

2010. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
100%
átmeneti? majd hoz neki barátnöt a mikulás, vagy mégis miért?
2010. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim válasza:

Én is prostival vesztettem el a szüzességem,de 19 évesen.Nem bántam meg,csak azt hogy nem fröcsköltem a végén mert egy kis görcs befészkelte magát a húgycsövembe.Én se bírtam már tovább,egy igényes,szép,okos,HŰSÉGES lányra meg lehet várni,de az vagy sose jön,vagy pasija van,vagy nem találod meg.Úgyhogy én is gondoltam egy nagyot,netről kinéztem magamnak egy lányt és uccuneki.Nem bántam meg.

Apropó,írtad hogy ajánlod azt a lányt,akivel elvesztetted.Megadod az elérhetőségét?:D

2011. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 szuperpocok válasza:

"A sok okoskodó meg bele sem tud gondolni milyen szörnyű ennyi idősen hallgatni a haverok nagy csajozós történeteit, meg látni őket a csinos barátnőikkel, miközben te még a kezét sem foghattad meg soha egyetlen lánynak sem. "



Ezzel nagyon tudok azonosulni.


Bár én egy kicsit más eset vagyok....sajna én abban a helyzetben vagyok, hogy barátnőre valahogy sosem vágytam, viszont szexre meg igen :D


Sajnos egy kicsit ilyen skizoid jellem vagyok: az intimebb kapcsolatok valahogy hidegen hagynak,megvagyok nélkülük viszont beszélgetni meg szeretek. Csak egy idő után az lett a gond, hogy a körülöttem lévők mind-mind a kapcsolataikról kezdtek el beszélgetni, és hát eléggé kényelmetlen kukaként ülni ilyenkor...

Így hát belevetettem magam én is...

2013. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim válasza:
Na b.zdmeg a 16 éves csávó már el is vesztette a barátnőjével, nekem18 évesen barátnőm sem volt
2021. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!