Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap vesztettem el egy...

Tegnap vesztettem el egy örömlánnyal. Egyáltalán nem ciki, és mi mást tehettem volna, ha nem kellettem senkinek?

Figyelt kérdés

már 21 múltam és még senkivel sem jött össze eddig a dolog, úgy gondoltam nem szerencsétlenkedek tovább és tegnap megtettem az első lépést.

Nem egy utcalánnyal, hanem egy igényes, tapasztalt örömlánnyal.

Minden sorstársnak csak ajánlani tudom, (Őt is) meg a dolgot is.

Egyáltalán nem ciki, és mi mást tehettem volna, ha nem kellettem senkinek?


2010. jún. 6. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
82%
egyet értek az előttem szólóval. 21 éves vagy, nyilván vannak igényeid, ha nem kellettél senkinek akkor mit lehet tenni... igaz ettől még nem sok minden változik hosszútávon. Keress egy jó melót, hogy tudj menni rendszeresen :) A sok erkölcscsősz akkor szóljon le majd ha ők is a te helyzetedben vannak. Ne tartsd cikinek, és ne foglalkozz azzal, hogy más mit gondol.
2010. júl. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer én is elindultam egy örömlányhoz, hogy na majd most elveszítem a szüzességem, de szerencsére közbejött valami. Nem tettem meg. És ez így jó. Nem volt még hosszabb kapcsolatom, nem azért mert nem tetszettem senkinek, és nem lett volna esélyem, hanem egyszerűen nem találtam meg azt, akivel el tudnám képzelni. És úgy döntöttem várok az igazira. Bármeddig is tart. Hidd el ezerszer jobb lesz azzal elveszíteni, akit igazán szeretek. Másfelől nem tartozom senkinek elszámolással, hogy elvesztettem-e már a szüzességem.


De ha te így jobban érzed magad. Egészségedre. Ez csak az én véleményem.


Sok sikert a továbbiakban! Remélem megtalálod hamarosan az igazit!


20F

2010. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat.

Utolsó előttinek igaza van. Megnézném én is az erkölcscsőszöket hasonló helyzetben...

2010. júl. 8. 09:03
 54/81 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom jól tetted-e? Nem tudom mennyire vagy büszke ember, vagy gyenge, de ezzel nem biztos, hogy beljebb vagy. Szerintem már az se jó, hogy itt feltetted ezt a kérdést, elbizonytalanodtál, hogy vajon jól csináltad-e. A legnagyobb baj, hogy nem te ejtetted el a "vadat".

Nem akarok ítélkezni valakinek használ, valakinek nem. Például azt nem tudom, hogy ettől mennyivel fogsz tudni jobban csajozni, nem biztos, hogy jobban.

Az viszont jó, hogy megadtad a módját.

Ui.: Az azért nem semmi, hogy ebben a válságos világban volt rá pénzed. Vagy a faterod fizette?


23 éves szűz fiú

2010. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 A kérdező kommentje:

Dolgozok, és nem luxusprostihoz mentem.

Hogy segít-e a csajozásban? Most megnyugtattam magam, a csajozással még ráérek. Ha nem kellek senkinek minek erőltessem?

2010. júl. 8. 13:07
 56/81 anonim ***** válasza:
0%

"Ui.: Az azért nem semmi, hogy ebben a válságos világban volt rá pénzed. Vagy a faterod fizette? "


Sztem 100-200 ezer között mozog, ami nem sok pénz, ha azt nézzük, hogy szüzesség elvesztése

2010. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem luxusprosti, akkor 5 ezerből kijött az egész
2010. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
63%
8-15000 egy óra.Az állszenteknek,szerelemváróknak meg...pórnófilmre kiveritek nem?Pedig azok is prostik.Akkor miért lenne gáz élőben is felkeresni.Nehogy már a dugás égőbb legyen,mint recskázni.
2010. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
40%

Hát én biztos nem költenék erre 100-200 ezer forintot még 10000-et sem. Bár kinek mi a fontos és ki, hogy állítja fel a fontossági sorrendjét.

Ui: Akkor biztos jól fizető állásod lehet? Másnak kenyérre sincs pénze.

2010. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
82%
szánalmas bitch itt minden felszólaló lány! mit kell itt fujongani, hogy a krvázás miatt lett undoritó a kérdező, mikor enélkül is teljesen levegönek nézik a nök? semmit sem veszitett! elegem van a mesékböl, hogy majd jön az igazi, csak várni kell! próbáljátok ki, hogy férfiak közt élitek le a fiatalságotokat! (kollégium, munkahely) hogy akkor lesz-e nötök! lehet, hogy lesz, de abba nem lesz köszönet (nagyon alja nöhöz lehet igy jutni).NEM A NAGY Ő-t kereste a kérdezö eddigi életében, CSAK EGY LÁNYT, aki egyáltalán képes lenne potenciális sexuális partnerként kezelni!!! Akik itt pofáztak, valoszinüleg nem keritenek neki nagy feneket, hogy valakit csak ugy megcsókoljanak, mert sikerül nekik! de sokan ettöl a dologtól teljesen meg vannak fosztva!
2010. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!