Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap vesztettem el egy...

Tegnap vesztettem el egy örömlánnyal. Egyáltalán nem ciki, és mi mást tehettem volna, ha nem kellettem senkinek?

Figyelt kérdés

már 21 múltam és még senkivel sem jött össze eddig a dolog, úgy gondoltam nem szerencsétlenkedek tovább és tegnap megtettem az első lépést.

Nem egy utcalánnyal, hanem egy igényes, tapasztalt örömlánnyal.

Minden sorstársnak csak ajánlani tudom, (Őt is) meg a dolgot is.

Egyáltalán nem ciki, és mi mást tehettem volna, ha nem kellettem senkinek?


2010. jún. 6. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:

sokkal undoritóbb emberek is jutnak cuncihoz, csak nem felnöttkorban, hanem kis taknyos tiniként, amikor mindenki arra hajt, hogy nehogy szüz maradjon.felnöttkorban sajnos már más is hajtja az embereket, ugyhogy ezért sokkal nehezebb.


ha a tinikorban összejön valami nagyon alpári kaland, az is már egy HATALMAS ugródeszka, és hamar el lehet felejteni.

2010. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy veszítettem el a szüzességemet 22 évesen. Ismerkedni ettől még nem tudtam jobban, de legalább megtapasztaltam hogy egyáltalán milyen érzés (!), illetve megbizonyosodhattam róla, képes lennék teljesíteni ha összejönne a dolog egy "civil" lánnyal.

A sok okoskodó meg bele sem tud gondolni milyen szörnyű ennyi idősen hallgatni a haverok nagy csajozós történeteit, meg látni őket a csinos barátnőikkel, miközben te még a kezét sem foghattad meg soha egyetlen lánynak sem.


A fertőzés lehetőségét tekintve manapság igencsak kevés a szent életű ember, úgyhogy minden okostojás (aki amúgy nagyon büszke rá hogy ellentétben egy ilyen "lúzerrel" ő milyen menő csaj/pasi és micsoda múltja van) jobb ha megbarátkozik a gondolattal: nektek jóval nagyobb esélyetek van arra, hogy HIV fertőzöttek legyetek, mint a kérdezőnek.


Az árakról meg csak annyit, hogy az előbbiekben emlegetett több százezres összeg hülyeség. Akár 10-15 ezerből is meg lehet úszni egy olcsóbbat (kevésbé szép lány egy panellakásban). Ellenben a 30-50 ezres kategóriában már 9-10-es bombanők vannak, szóval ha az itt álszenteskedő lányok barátját befizetné valaki, mindent eldobva rohannának hozzájuk.


Amúgy mindig volt egy olyan gondolatom, hogy a nőknek azért fáj ennyire ha valaki prostit vesz igénybe, mert ezzel úgy érzik csökken a hatalmuk. Nem csak az kefélhet, akiknek ők méltóztatják szétrakni a lábukat bunda/utazás/autó/lakás ellenében, vagy pedig 2 méter magas szőke kékszemű vízilabdás, hanem bárki akinek van 15 ezer forintja.

2010. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
89%
sajnos a nök helyzetét kevésbé rontják ezek a velöig ható igazságok! a legrondább nö is csettintésre talál magának férfit.
2010. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
100%

30-50 ezerre a külföldieket szokták levenni.15-20-ért megkapod egy órára a 9-10-eseket,ha nem kérsz extákat.Annyi a külömbség,hogy rájuk várni kell,van,hogy két napra előre be kell jelentkezni.

Elről szól a Hooligans-Királylány című dala is,de tényleg így van:).

2010. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag mindenféle nőnek megvan az oka rá, hogy a prostizás ellen legyen.

A csúnyácskák azt szeretnék, ha inkább velük foglalkoznánk, a pénzéhes szépségeknek meg valóban rontja az üzletét, hogy aki fullos csajra vágyik nem kell elköltenie rájuk százezreket vagy éppen milliókat, hanem a kupiban hozzájuthat rongyos néhány tízezerért.

2010. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
86%

Na itt van a kutya elásva! :))

A nők meg rájöhetnének végre,ha nem szórakoznának állandóan a pasikkal,hanem komolyan vennék őket,akkor nem lenne prostitúció sem.

2010. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
90%

Az uccsó hozzászólóval egyetértek.


Egyébként ma randiztam egy csajjal aki annyira nem az esetem de nagyon sokat dobott most az egómon pedig csak beszélgettünk, nem volt semmi más. Jó volt látni, hogy mégis csak jó vagyok valakinek.

Ezt tudom javasolni, hogy a fiúk adják lentebb kicsit az igényeiket és próbálkozzanak be egy kicsit csúnyább csajnál akinél lehet fejleszteni kicsit a beszédkészséget meg jobban belerázódsz abba, hogy hogyan is kell bánni egy csajjal. Én is még szűz vagyok és még csók sem volt de próbálkozok.

20/F

2010. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim válasza:
100%

Hú hát elgondolkodtató a kérdésed, tudod, én sem tudom milyen helyzetben vagy...de nem is szeretnék abban lenni. Próbálom átérezni amit érzel,velem már sok pasi szórakozott,szóval tudom milyen érzés.sőt- vessetek meg akár- de már azon gondolkodtam, hogy én is elmegyek prostinak, mert a körülöttem lévők mind ki akartak használni. De szerencsére megtaláltam a párom. Iga,azóta szétváltak útjaink, de ez egy más történet. Tudod, szerintem nem ez volt a legjobb megoldás, de egynek ez is elmegy, remélem jobban érzed magad, de tényleg próbáld megtalálni,azt akit szeretni is tudsz.Adj fel egy kicsit a büszkeségedből és udvarolj olyannak aki meg is érdemli,mert hidd el lesz olyan. :)

Egyébként... én nem ítélném el a barátomat ha ezt tette volna,sőt büszke is lennék rá,hogy elmondta! És amúgy is az akkor volt...megtette pont, ha szeretem akkor magáért szeressem, és ne a múltbéli tetteiért. Azok tették olyanná amilyen. Így ismerhettem meg. szóval ennyi...

Sok boldogságot kívánok :) Légy jó XD

L\21

2010. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
59%
sztem meg a fejeddel van a baj. h bebeszéled magadba h nem kellesz senkinek. ha így gondolod, akkor ez így is marad.
2010. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
83%
ha rámászik az emberre minden partiban egy csaj, akkor már nehezebb bebeszélni magának, hogy nem kell senkinek.
2010. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!