Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap vesztettem el egy...

Tegnap vesztettem el egy örömlánnyal. Egyáltalán nem ciki, és mi mást tehettem volna, ha nem kellettem senkinek?

Figyelt kérdés

már 21 múltam és még senkivel sem jött össze eddig a dolog, úgy gondoltam nem szerencsétlenkedek tovább és tegnap megtettem az első lépést.

Nem egy utcalánnyal, hanem egy igényes, tapasztalt örömlánnyal.

Minden sorstársnak csak ajánlani tudom, (Őt is) meg a dolgot is.

Egyáltalán nem ciki, és mi mást tehettem volna, ha nem kellettem senkinek?


2010. jún. 6. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
76%

Végre egy ember, aki nem csak nyavalyog, meg a pofáját jártatja. Hogy jól tetted-e vagy nem, majd elválik. Ezt neked kell tudnod. De tettél valamit. Lehet, hogy rossz. De a rossz is több, mint a semmit. Több, mint otthon ülni, és sajnáltatni magad, hogy nem kellesz senkinek. Amúgy meg sz*rd le, mások mit mondanak (persze azt is, amit én mondok), csak az számít, te mit gondolsz és mit teszel!


FS

24/F

2010. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem tartod cikinek, akkor miért nem fogod elmondani a barátnődnek? :O
2010. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim válasza:
54%
buta vagy, eredetileg csak házasságban lehet úgymond elveszíteni.... régen azokat a nőket vagy férfiakat akik házasságon kívül nemi kapcsolatot létesítettek azokat megkövezték szembeköpték és megalázták. rosszabb esetben le is fejezték
2010. jún. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
87%

"mi mást tehettem volna, ha nem kellettem senkinek?"


Mondjuk vársz, előbb-utóbb eljött volna az igazi. 21 évesen én is épp ugyanúgy álltam, mint te, csak nem fanyalodtam erre. Még csak nem is gondolkodtam rajta...

23 évesen viszont eljött az igazi és megérte rá várni.

2010. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
42%

szerencsétlen lúzer vagy, attól hogy voltál egy örömlánnyal attól még szerencsétlen maradsz a lányoknál


Grat

2010. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
72%

Egészségedre haver!

Én is először így akartam,de hála az égnek sikerült végül hagyományos módon is.Igaz,már 25 éves voltam.D

Ne törődj a fanyalgókkal,egy sem tudja,te milyen helyzetben voltál.Csak arra vigyázz,hogy ne kapj el semmit!

Remélem,nem tart örökké és előbb-utóbb lesz "igazi" barátnőd is.

2010. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
84%

Aki szerint gáz,hogy nem kellett senkinek:

Talán fel kellett volna akasztania magát?

2010. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
60%
Jól tetted!De egytől még nem leszel valami tapasztalt.És azt is jól tetted,hogy nem útszélihez mentél,hanem normális lakásoshoz.Dugni ugyanúgy meg kell tanúlni,mint vezetni.Pont erre találták ki őket.Tapasztalatgyűjtésre,formábantartásra nőhiánykor,meg kéjjenckedni.Az meg régen rossz,ha nagy nehezen összejössz a nagy ő-vel és ott állsz fatökkel,tapasztalatlanúl.Mindíg is voltak,sőt itthon volt a legtöbb kupi Európában,csak a komcsik bezáratták.
2010. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
80%
Sztem jól tetted. Sok ember írja, hogy "biztos eljön majd az igazi", meg "tuti, hogy van egy ismerősöd". Sajnos ők nem értik meg, hogy nem mindenki ilyen szerencsés. Sok embernek nem jön össze, akármennyire próbálkozik (sajnos én is köztük vagyok)
2010. júl. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim válasza:
62%

Soha az életedben egyetlen percig se hagyd magad kihasználni a lányok által azért, mert a természet egy ellenálhatatlan ejakulálási kényszert pogramozott beléd. Ha más nincsen kéznél, segítsen rajtad egy prosti, még az is jobb, mint ha hagyod, hogy kihasználjon lány, aki mindent elfogad tőled szégyenkezés nélkül, de amit tennie kell, azt vonakodva teszi.


Cézár parancsba adta a katonáinak, hogy ha az őrségben valamelyiknek ilyen ok miatt elkalandozik a figyelme, akkor a másik katonának azonnal segítenie kell rajta. Ez max egy percet vesz igénybe.

2010. júl. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!