Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap vesztettem el egy...

Tegnap vesztettem el egy örömlánnyal. Egyáltalán nem ciki, és mi mást tehettem volna, ha nem kellettem senkinek?

Figyelt kérdés

már 21 múltam és még senkivel sem jött össze eddig a dolog, úgy gondoltam nem szerencsétlenkedek tovább és tegnap megtettem az első lépést.

Nem egy utcalánnyal, hanem egy igényes, tapasztalt örömlánnyal.

Minden sorstársnak csak ajánlani tudom, (Őt is) meg a dolgot is.

Egyáltalán nem ciki, és mi mást tehettem volna, ha nem kellettem senkinek?


2010. jún. 6. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
86%
Most azért kérdezel ilyen hülyét, mert magadat akarod nyugtatgatni?
2010. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 Nemo kapitány (V.A.) válasza:
100%

A lényeg az, hogy óriási különbség van a szex technikai kivitelezése és a valódi érzelemmel átfűtött szeretkezés között. Nem is igen lehet összehasonlítani.

Nincs semmi bajom azzal, amit tettél, de ez és partiqurvák csak a szükséges tapasztalatnak a töredékét adhatják neked.

2010. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
84%

Soha em fizetnék senkinek se hogy lefeküdjek vele.Igaz csaj vagyk,de inkább kivárom a megfelelő embert akit szeretek és tudom nem az a munkája hogy napi 10 emberrel kufircol.Szerintem nem éri meg,azért hoyg azt mondhsd magadól,hogy nem vagy szűz.De ez a Te dolgod. :)

18/L

2010. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
75%
Most az a kérdés, hogy mi mást tehettél volna?
2010. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
75%

"Egyáltalán nem ciki, és mi mást tehettem volna, ha nem kellettem senkinek?"


Most kinek akarod bizonygatni, hogy nem ciki? Nekünk, vagy magadnak?

Tudod a választ: különben fel sem tetted volna kérdést. Bánt a dolog és tudod hogy lett volna más út is, csak türelmetlen voltál.

Ennek meg is lehet az ára. Nem minden óvszer véd a nemibetegségektől. Ez fel is van tüntetve a tájékosztatóján, amelyik olyan. Reménykedj!

Legközelebb ne csak a farkad után menj. Azért nem jöttek eddig össze a dolgok, mert mindig csak meg akartad kúrni a lányokat.

2010. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
85%

Az érdekes lesz amikor a későbbi barátnőd megkérdezi: És az első milyen volt? oO


Még várhattál volna... Nem értem mitől lesz jobb mostantól.

2010. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim válasza:
85%
Na ácsi miért nem kellettél eddig senkinek? És szerinted az örömlánynak nem csak a pénzedért kellettél? Ne skatulyázd be magad, hogy sorstársaid vannak, meg a jövőben kikkel fogsz kezdeni, mert majd úgyis lesz ami lesz.
2010. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 A kérdező kommentje:
11:20: mert csak hülyítettek, és ebből lett elegem
2010. jún. 6. 11:33
 19/81 A kérdező kommentje:
első 11:20: hülye leszek neki elmondani... majd kitalálok vmi tündérmesét. általában úgyis az kell a lányoknak
2010. jún. 6. 11:34
 20/81 anonim ***** válasza:
55%

szerintem meg nagyon jól tetted! Tapasztaltabb lettél, nem leszel gátlásos, jobban fogsz tudni csajozni, a majdani barátnőd előtt is se fogsz majd bénázni! Én minden itt nyavalygó huszonéves szűz srácnak azt írom, hogyha máshogy nem megy menjen prostituálthoz, végre valaki megtette! Szóval gratulálok, átestél a tűzkeresztségen:D

19L

2010. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!