Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves csaj vagyok és még...

19 éves csaj vagyok és még nem volt pasim! Ez nagyon durva?

Figyelt kérdés
tanácsoknak szívesen örűlnék!
2008. okt. 24. 18:16
1 2
 11/17 anonim válasza:

Szerintem nem durva, sőt...igaz, a mai "trendi" ellen szól, de nem is annyira különleges. Viszont kiegészíteném az elöttem írókat azzal, hogy persze, ne érd be akárkivel, de túl válogatós se legyél, mert mindenkiben lehet találni olyat, ami nem tetszik esetleg. És ha ebben megnyugodva "tovább keresgélsz", sosem lesz senkid! 32 éves pasi és akkor jön össze valakivel először?! Na az már kicsit gáz!!!

Te viszont ne aggódj...ha normális vagy, tuti összejön valami pozitív dolog, de muszájból tényleg ne.

2008. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem írónak!Tényleg kihagytuk eddig azt hogy jó dolog a tökéletest várni és meg is találod de a tökéletesnek is vannak hibái.Ezeket el kell fogadni együtt élni vele és nem megpróbálni megváltoztatni majd!
2008. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem késtél le semmiről és élvezd csak az életet! Nem kell ahhoz feltétlenül pasi! Nekem 20 évesen volt először barátom.
2008. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó ! Ilyen korban már nem ritka, hogy több éves kapcsolaton is túl vannak a lányok. Azt hiszem több olyan lány kellene mint amilyen Te vagy. Tehát ne aggódj, ez csak azt bizinyítja, hogy egy rendes lány vagy.
2008. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szintén pont ugyanebben a helyzetben vagyok én is, úgyhogy tudom milyen. Nekem valahogy nincs is szerencsém hozzájuk. Aki nekem kell, annak én nem kellek és fordítva is igaz. Nekem mindig csak azt tudják mondani, hogy majd jön az igazi. Na de mikor? Azért szurkolok neked is. Sok szerencsét kívánok hozzájuk.
2008. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm neketek az eddigi tanácsokat,és aki hasonló helyzetben vam ,imt én azoknak sok sikert!
2008. okt. 30. 16:45
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen, sőőőt...Bárcsak én találnék ilyen barátnőt,akkor biztos lennék benne hogy szeret és nem ver át!Sok sikert nektek!
2008. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!