Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 csaj vagyok a pasim 17 ő...

Kiki1 kérdése:

15 csaj vagyok a pasim 17 ő akarja én is de félek mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok a a pasim 17 ő már nem szűz ő nagyon szeretné és én is egykicsit de nagyon félek lécyy segítsetek. Fontos.

Értelmes válaszokat kérek.


2011. okt. 17. 14:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
60%

Nincs a billentyűzeteden vessző, vagy mégis mi a probléma? Miért nem lehet egy három soros kérdést normálisan kiírni? Úgy, hogy minden nehézség nélkül el lehessen olvasni?

Komolyan mondom, egyszerűen kín végigolvasni.

Egyébként ha félsz, akkor ne feküdj le vele. Már csak azért sem, mert ha írni sem tudsz, erősen kétlem, hogy a fogamzásgátló módszerekkel tisztában vagy.

2011. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
72%
erre a kérdésre nem lehet értelmes választ adni. A pasid szeretné te "egykicsit szeretnéd de nagyon félsz", szerintem várd meg legalább azt, hogy nagyon akard...
2011. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Bocsi tényleg nincs klaviatúrám mert el romlott úgy másolom be szavakat és azért ilyen. de tényleg jó választ lécy
2011. okt. 17. 14:23
 4/35 anonim ***** válasza:
78%
A lécy-t semilyen klaviatúrán nem írjuk y-nal.
2011. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még semmikeppen.. foleg ha ezt itt kell kérdezgetni..
2011. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
Hát egyéb módszerek is vannak az örömszerzésre, ennyi idős korban érjétek be ennyivel, különben mire észreveszed, ki is égtél.
2011. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

"ő nagyon szeretné és én is egykicsit de nagyon félek"


Akkor ne tedd, és küldd el a srácot a rákba. És ezt komolyan mondom, nem poén.

2011. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 napietus ***** válasza:
korai lenne még, ha a srác erőlteti, tedd lapátra. inkább azt mondja rólad, hogy hülye p*csa, nem feküdt le elem, mint azt, hogy 15 éves, de simán megdöntöttem.
2011. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
Ha a Légyszíves-t "Léccyy"-nek írod akkor semmiképpen mert elég éretlen lehetsz még a dologhoz. Ráadásul 15 évesen? Egyenes út vezet a bordélyházba.
2011. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Minek feküdnél le vele? Tényleg ha félsz a szakadéktól, akkor is beleugrasz?

Küldd el a búsba. Sok lányt ismerek, aki 19 évesen még szűz és semmi hátrányuk nincs belőle. Várj még pár évet!


Minek erőltetik egyesek ezt, nem értem!

2011. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!