Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves csaj vagyok és még...

19 éves csaj vagyok és még nem volt pasim! Ez nagyon durva?

Figyelt kérdés
tanácsoknak szívesen örűlnék!
2008. okt. 24. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Igen, elég szokatlan, minden normális embernek 13 éves kora körül elkezdenek tombolni a hormonjai. Csodálom, hogy eddig tudtál magadra kötőféket rakni, vagy nem rajtad múlt a dolog?
2008. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De igen már nagyon szeretnék egy pasit,sajna eddíg még nem jött össze.Lehetett volna rá többször is alkalmam,hogy összejöjek v.kivel.Most is lenne rá alkalmam.Pl. az egyik barátom aki már évek óta összejönne velem.DE én semmit sem érzek iránta,a barátságon kívűl.És ha mégis +próbálnánk félek h akkor a barátságunk se lessz a régi.
2008. okt. 24. 18:36
 3/17 A kérdező kommentje:
Eddíg akivel szerttem volna összejönni nem sikerűlt.Remélem ez a helyzet változni fog.
2008. okt. 24. 18:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem durva.

Persze nem mindegy, hogy valakinek azért nincs pasija sokáig, mert igényes, nem áll le akárkivel; vagy azért, mert túl félénk, hiányzik az önbizalma, stb.

Ha utóbbiról van szó, koncentrálj a pozitív tulajdonságaidra (külső, belső egyaránt), járj sokat társaságba, bulikba, koncertekre, stb. és változni fog a helyzet! :)

Olyannal meg szerintem, akibe nem vagy szerelmes, nem kívánod testileg, ne jöjj össze csak azért, mert még nem volt pasid!

2008. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatásképpen: én 22 vagyok, de még nekem se volt senkim. És ismerek még velem egyidős, hasonló cipőben járó lányokat, és fiút is! Az egyik barátom pedig 32 éves korában járt először vkivel. Ez utóbbi extrém eset, de hát ilyen is előfordul - és több, mint hinnéd. Nagyon nem lehet mit tenni szon túl, hogy kedves vagy mindenkivel, barátkozós és önmagadat adod. Előbb-utóbb mi is találunk vkit! És ha már itt tartunk: sokkal jobb egyedül lenni, mint egy gáz kapcsolatban, megalkudva.
2008. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Utolsónak NAGYON igaza van!

Azért persze nem kell annyira a fehérlovas herceget vérni :D, de fontos, hogy "szikra", vonzalom legyen, illetve, ha már kapcsolatban vagy, szeretve, tisztelve légy!!!

És nekem is van olyan barátnőm, akinek 22 évesen lett először kapcsolata. Másikuknak 24 évesen. Szép, intelligens, jófej csajok. És mi bajuk lett? SEMMI!

2008. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nyugi,nem vagy egyedül ezzel a "problémával". Két 19 éves barátnőm is van ,akik bár nagyon szépek,okosak,kedvesek, barátkozosak, nem volt még barátjuk. Ennek pedig az az oka,hogy nem érik be akárkivel.Szerintem, és szerintük is, nagyon fontos,főleg az első kapcsolatodnál,hogy olyannal járj,akit tényleg szeretsz, akiben valami nagyon megfogott. Ne jöjj össze valaivel csak azért, mert van rá alkalmad, és hogy végre legyen valakid. Később,mondjuk 40 évesen már lehet ilyenekkel próbálkozni, és abban reménykedni,hogy majd csak kialakul a szerelem , de 19 évesen még túl fiatal vagy ahhoz, hogy így gondolkodj. Inkább várj,míg rád talál a szerelem , és így biztosan sokkal szebb emlékeket fog hagyni benned az első kapcsolatod.

Légy nyitott,vidám,mosolygós, kedves, beszélgetős, pozitív,járj társaságba!Nagyon fontos a kisugárzás,szerintem az a legfontosabb.Ne keresgélj kétségbeesetten,ne sűrgesd a dolgot,csak egyszerűen élj!És légy természetes... Előbb utóbb megtalálod a párod, amikor nem is számítassz rá...Velem is valahogy így történt 17 évesen.

És szerintem a te első kapcsolatod sokkal értékesebb lesz így 19 fölött,mint sok 13 éves kislányé,akik már maguk mögött tudnak egy-két járást.

2008. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22 eves vagyok es meg nekem sem volt! Nem dol ossze a vilag, valakinek konnyen megy van akinek nem, de elobb vagy utobb mindenki ratalal.
2008. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok és szerintem sincs ezzel semmi gáz.Nem baj ha te az igazit keresed.Nekem 19éves koromig volt egy-két kapcsolatom de soha nem voltam szerelmes és nem ért sokat az életembe egyik se.Aztán jött a nagy ő és nagyon más volt.Vele vesztettem el a szüzességem (és ő is velem), fantasztikus volt!Nem szégyen az hogy még nem volt pasitok!Majd jön az igazi!És ha megvan nagyon vigyázzatok rá!Én elszúrtam és most is sírok utána!:(

Sok sikert!!!

2008. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
áhh és még én akartam kérdezzni , hogy nagyon gáz ha 15 évesen nem volt pasid még? de inkább nem kérdem emrt igazatok van ...nem is a kor számít annyira hanem az érzelmek!
2008. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!