Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan védekezzünk az elsönél?...

Hogyan védekezzünk az elsönél? 17 éves csaj vagyok,20 éves pasim van....

Figyelt kérdés
... ö már le szeretne velem feküdni, de nem erölteti, csak akkor, ha akarom.Én is már szeretnem, pasim szerint testileg is már fel vagyok készülve.Ha ovszerrel csinalnank, és nem belem menne el akkor mennyi az esely h teherbe esek? Ha elszakadna a gumi azt észrevennek rögtön?
2008. máj. 12. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha komoly a kapcsolat szerintem nem vagy fiatal a fogamzásgátlóhoz elöbb-utóbb jól jön. de elsőnél talán az óvszer a legalkalmasabb... ha nem szakad el akkor nem lehet semmi probléma de vigyázzatok h a óvszer külsejére se kerüljön ondó és ne ujjazzon olyan kézzel... sok ilyen kérdés van... amugy ha az óvszer elszakad van amikor érzed van amikor nem érzed... de ha elég nedves vagy és nem szakitja ki a körmével vagy valamivel akkor nem nagyon szakadhat el... ha mégis akkor korház és 72 órás tabletta... de gondold át a fogamzásgátlót rengeteg stresszt megsporolsz magadnak és sokkal jobb lesz utána a sex mert felszabadultabb leszel:) amugy meg jó szorakozást:)
2008. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem védekezhettek akár fogamzásgátlóval is, ilyen korban már az a "normális" úgy tudom. Én 16 és fél vagyok, nemrég veszítettem el a szűzességem, és nekem azt mondták előtte, hogy elég az óvszer, mert a fog. tabi csak összezavarná a hormonrendszerem... Szóval mi csak óvszerrel védekeztünk, de nem történt baj. És azóta is azzal, és azóta se volt semmi gáz.. a barátom megszokta utána nézni, hogy esetleg kiszakadt-e. Habár szerintem azért észrelehet venni, ha kiszakad, ha figyeltek rá.

Én még Pharmatex-szel is akartam, de lebeszéltek róla, mert állítólag vkit kimar, vkit nem... Inkább kihagytam.

2008. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Addig amíg nem vagy tartós kapcsolatban a gumi tökéletes. Nem kell, hogy ne beléd élvezzen, hisz az óvszer azrt van, hogy ne kerüljön beléd a sperma. Csak jól kell használni a gumit, és a fiú orgazmusa után meg mindjárt úgy kihúzni, hogy fogjátok a gumit, ne essen le a péniszról. Akkor nem lesz baj.

Ha elszakad, lehet észreveszed, de lehet nem. A lényeg, hogy ha baj lenne-de ettől nem kell félni, mert akkor megette a fene az egészet-mindjárt menjetek ambulanciára, és irassatok 72 órás tabit, és vedd be, akkor semmi baj nem lesz.

ha meg már kiforrt a kapcsolat, irass fogamzásgátlót, az a legbiztosabb, legegyszerűbb és legmegbízhatóbb módszer a védekezésre.

2008. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A legbiztonságosabb az óvszer és a fogamzásgátló együttes használata! Így tuti nem esel teherbe!
2008. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Óvszer a legkézenfekvőbb,de szerintem is szedhetsz tablettát ha gondolod. Egyébként észre lehet venni ha kiszakad mivel anyaga révén végighasad az egész..,de ha jól húzza fel a fiu (nem megy levegő alá) nagyon kevés az esélye h kiszakad,vmi jó márkát vegyetek (pl durex),a lényge h ne vmi noname-t:) sok szerencsét és leled örömöd benne!:D
2008. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!