Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hagyan kezdjem el a pettinget?...

Hagyan kezdjem el a pettinget? (fontos)

Figyelt kérdés
Nem szeretnék bénázni...nekem az első lenne de a fiúnak nem..hogy csináljam?
2010. máj. 9. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt is el lehet rontani valahogy? :D
2010. máj. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vetkőztesd le, kötözd ki az ágyhoz, simogasd a testét a kezeddel és a nyelveddel, aztán kezdj el a farkával foglalkozni. Amíg nem harapod le a makkját, jó vagy.
2010. máj. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne húzd túl a bőrt a pélóján!A szüzek hajlamosak a fékszakításra.

De ha csak hagyod magad és néha bátorítóan megsimogatod az is elég elsőre.

2010. máj. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Kialakul minden aktus közben. De ha olyannal teszed meg,akivel szeretitek egymást akkor nem lehet baj. Attòl mert tapasztalatlan vagy, vágyaid vannak... kìvánod öt, szòval légy ösztönös, semiképp ne akard eltervezni. Egyszerüen hagyd, hogy megtörténjen...sablonos duma de ìgy van;)
2010. máj. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
92%

én pl imádom,amikor én ülök,és a bnőm rámül ruhában.aztán smárolás,simogatás,váll csókolgatás,mellek csókolgatása,aztán a pólóm levétele a csaj által,majd én hátradőlök,a csak simogatja a hasamat,miközben egyre lejjebb megy,aztán ott az alkalom,egy kis orális sex,és jöhet a folytatás ;)


16F

2010. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!