Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kezdjem a pettingezést?

Hogy kezdjem a pettingezést?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk barátnőmmel!

Eldöntöttük, hogy pettingezni akarunk! :)

Ezt, hogy kezdjem el és tovább, hogy csináljam? :)

Légyszíves rendes tanácsokat és hasznos tanácsokat adjatok köszi! :)


2011. márc. 21. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Szija :) Nos mi is 15évesek vagyunk :)

Szerintem mármint nem tudom milyen típus a barátnőd mit szeret mit nem de picit csókolgasd a nyakát az elején puszilgasd nyalogasd az arcát stb :) ha ezt megcsinálod utána ösztönös lesz minden és majd a barátnőd arcáról is letudod olvasni mi tetszik mi nem... :)

Remélem hasznos volt.

Üdv :)

2011. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mi az, miért akarod csinálni?
2011. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Ne szivassátok már !!!!!

Első válaszoló voltam.

2011. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De tudom mi az a petting!

Csak tanácsokat szerettem volna kérni!:)

Első válaszoló köszönöm szépen! :)

2011. márc. 21. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
irigy kutyák mi lenne összes irigy.
2011. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Égiláng válasza:
100%

Köszöntelek Kedves Kérdező!


Gondolom, ez az első intim élményetek lesz együtt. Igaz?

Nem kell izgulni, mert annál nehezebb feloldódnotok.

Javaslom a csendes, meghitt légkör megteremtését. A szobában félhomály, illatgyertya, vagy füstölő, ami dob egy picit a hangulaton. Halk, lágy zene. a barátnőd biztos örülne neki. A lányok imádják a romantikát.

Apró puszikkal, csókokkal halmozd el az ajkát, az arcát, a buksiját, a nyak, a füle, a kar belső része, az ujjak gyengéd simogatása és puszilgatása is nagy örömet tud okozni. Óvatosan és lágyan simogathatod közben, ringathatod a zene ritmusára. A mozdulataid, az érintésed legyen lágy és gyengéd, mert a lányok szeretik a gyengédséget, az odafigyelést.

Ne rohand le, lényeg, hogy lassan felfedezzétek egymás testét, figyeljétek az érintésetek okozta reakciót, mert onnan látod, hogy jó-e neki amit éppen csinálsz.

Nem szabad lerohanni, csak szépen, lassú mozdulatokal mindent, bár legyen benne azért szenvedély is..:)

Közben elmondhatjátok egymásnak, mi esik jól, mi kevésbé.

Az egész lényege a kölcsönös bizalom, tehát bátran vezessétek egymást. Ha őszintén megbeszélitek mi a jó, melyik részetek érzékenyebb, stb, akkor igazán széppé tudjátok tenni egymás számára a pettinget, és az együtt töltött perceket. Emlékezetes élmény marad mindkettőtök életében.


Sok sikert és sok boldogságot kívánok Nektek, remélem, sikerült hasznos tanácsot adnom.

2011. márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már szegényt, csak izgul. :) Egyébként teljesen feleslegesen, mert nem tudod elrontani. Látni fogod rajta, ha valami nem tetszik neki, az előttem szóló pedig szerintem elég szépen elmagyarázta, mit hogy. :) Sok szerencsét!
2011. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a szép magyarázatot!!! :)
2011. márc. 24. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!