Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon égő? Nem tudom hogy...

Nagyon égő? Nem tudom hogy kezdjem el.

Figyelt kérdés
20 éves lány vok, és még szűz....nem vok csúnya, sőt, nagyon sok pasinak bejövök, de nekem vhogy nem tetszik meg senki, nem tok szerelembe esni. Most tetszik 1 srác, de olyan idióta stílusa van, nagyon nehéz vele ismerkedni, nem tom mit csináljak.
2011. jan. 27. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Leszbikus vagy.
2011. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj, várj amíg nem jön olyan srác aki neked is tetszik. Mást nem nagyon tudsz tenni, vagy kezdeményezz te olyannál, aki tetszik neked. Bár ha esélyt sem adsz senkinek, hogy megismerjétek egymást, tényleg nem fogsz soha senkit találni.
2011. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy rossz helyen keresgélsz. Ha csak azokat a srácokat nézed meg akik "trendik" akkor nem is fogsz találni normálisat.

Ismerkedj gépész srácokkal azok normálisak 90%-ban. :)

2011. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem terhes vagy...

Najo komolyan! Nem keresni kell, meg szomorkodni, meg hülyének vagy csúnyának vagy akárminek érezni magad, magabiztosság kell csak oda kell menni ahoz akihez akarsz ha nem lesz semmi akkor sem vesztesz semmit! Próba cseresznye minden esetben!

2011. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!