Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kezdjem el? 16/L

Hogyan kezdjem el? 16/L

Figyelt kérdés

Hali!

A történet a következő:

A barátommal több mint 4 éve ismerjük egymást, de csak most nemrég jöttünk össze. Mivel teljesen megbízom benne, ezért már többször engedtem neki, hogy megismerje a testem közelebbről, DE nem feküdtem le vele.(még mindketten szüzek vagyunk) A problémám annyi, hogy elég zárkózott vagyok a dologgal kapcsolatban, vagyis kívánom, csak nem tudom hogy kezdjem el. Nem szeretnék még vele lefeküdni( szerintünk és a szülők szerint is korai lenne) egyszerűen csak a petting résznél akarom kivenni a részem!:)

Várnám az ötleteket, tanácsokat!:)


2011. okt. 30. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez jó:D Szerintem ti magatok is rájöttök hogyan kell:) Jó nyalogatást!:)
2011. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ültesd le, kicsit táncolj neki fehérnemübe, aztán ülj mellé, kezdjete el smárolni aztán kezd el neki simogatni utána gombold ki gatyáját stb aztán utána már csakrájösz h kell :D
2011. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, csak az a gond, hogy elég szégyenlős vagyok..:((

És annyira rossz, hogy ő tudja mint és hogy, én meg nem...

2011. okt. 30. 19:52
 4/14 anonim ***** válasza:
figylj emiatt ne aggódj... én bnőm is az volt.. nemfog lenézni meg semmi, lányoknál ez egyeltalán nemgáz ha szégyenlős vagy... ha túl bátor lennél az lenne érdekes mer az azt jelentené h. nem először csinálod szóval neparázz nembaj ha látszik rajtad h izgulsz mer ha szeretetböl csinálod akk nemlesz semmi baj... a tánc meg nemmuszáj csak egy ötlet volt h felizgasd :D
2011. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha tudja mit akara, sőt:) Hadd vezesen ő és te meg enged magad. Csináld úgy ahogy mondja és te is mond hogyan csinálja neked ott lent.
2011. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Francokat. Teszek rá egy ötöst, hogy ő sem tudja. Én azt tanácsolom, hogy ne úgy nézz a dologra, mint egy szabályszerű rituálé (még ha az is valahol), hanem arra emlékeztesd magad, hogy bármit megtehetsz, amit ő élvez. Tarts észben, hogy elsősorban jót szeretnél vele csinálni. Miután ugye eleve az érintés a kulcsszó ( és említetted is, hogy hosszabb ideje ismered), talán azzal lehetne kezdeni, hogy megmasszírozod a nyakát, vállát, hátát. Innen a következő lépés szerinted mi lesz, ha nem ajtóstól rontasz a házba?... :)
2011. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, azzal hogy izgatom-e, nincs probléma..:)) Ez biztos, a tánc egyébként jó ötlet, csak nem most, szerintem.

Tehát akkor bátran elkezdhetek én is "tapasztalatlanul" simizni, bátorkodni azon a tájon?

2011. okt. 30. 20:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Miért, tudsz mondani egyetlen okot is arra, hogy miért ne tedd? :)

2011. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
persze hidd el nefog problémázni h izgulsz egyeltalán nemazzal fog foglalkozni... mikor először volt nekem hasonló élményem énis emg a lány is nagyon szégyenlős volt meg izgultunk és nemvolt belőle semmi akadály mert oylankor ugyse azzal foglalkozol hanem h szereted és kivánod :D ugyh nyugodtan simigasd ottis :D
2011. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20:08 én állom a fogadást:) Amúgy se jól értelmeztél, de hát mit is várhatok egyesektől:) Fogadjunk, hogy élvezni fogják:D Emelem a tétet, ha bírod;)
2011. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!