Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kezdjem a sexet? Többi lent!

Hogy kezdjem a sexet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm és 3 hónapja vagyunk együtt! Nemsoká le fogunk feküdni egymással! :) De nem tudom mi és hogy! :S Valaki el tudná mondani, hogy milyen előjátékot használjak és milyen hosszú előjáték legyen?? Azután milyen pózban sexeljünk?? Óvszert mikor húzzam fel??? Meg még stb.! Légy szíves mindent írjatok le!!! Rendes válaszokat kérek!! :)
2011. máj. 20. 22:01
 1/7 anonim válasza:
61%
majd jön magától. képzeld el, nekem ment a gyakorikerdesek.hu nélkül is úgy,hogy nem kérdeztem meg senkit..... az óvszert meg akkor vedd fel mielőtt beleraknád a csajba a kukid(de megjegyezném hogy ha már vettél óvszert AKKOR OLVASD IS EL AZT A KIB ASZOTT HASZNáLATI UTSíTáST mert azt a magadfajta hülyéknek tették bele...)
2011. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért vagyok én hülye?? :@ csak hasznos tanácsokat kértem!
2011. máj. 20. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

20:00kor kezdjetek el csókolózni

20:15kor vedd le a pólóját, majd vedd le a sajátodat is

20:30ra kerüljön le rólatok minden ruha

20:45ig ujjazd, de az alatt az idő alatt még 2 percig nyald is.

20:50kor húzd fel az óvszert

20:51kor dugd meg, misszionárius pózban

21:00ra befejezitek.


most komolyan mit vártál??? ez nem így megy. majd jön magától

2011. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj a válaszolóra. 10-ből kilencszer jelentem az ilyeneket, meg azokat akik ilyen "kösd fel magad" kaliberű válaszokat adnak, de a 10-et nem, mert ez most jogos.


Az óvszer tudod mire való? Arra hogy ne jusson sperma a csajba. Ergó előjáték után, de action előtt, mikor áll a szerszám. Rá van írva, hogy mivel ne kombináld (ha használj olajos síkosítót, meg ne ékszerrel tedd fel mirt kiszakadhat stb.), meg az is hogy nézd meg melyik irányba kell görgetni, mert ha odateszed, aztán "jajj mégse így", akkor összekened és azt pont betolod a csajba.


Mivel ennyire fogalmad nincs a szexről két dolog lehetséges. A szüleid se mondtak erről semmit, de az iskolában se volt soha. A másik, hogy olyan fiatal vagy hogy MÉG nem beszéltek veled, és MÉG nem volt a suliban.


3 hónap után szexelni azt a tapasztaltabbak szoktak, de a felnőttek közt is jellemző, hogy inkább kiérdemlik a bizalmat stb.


Ha mégis, akkor nem árt tisztában lenni vele, hogy a partner is szűz-e. Ha igen akkor mindenképp előbb hetekig, akár hónapokig petting, hidd el, van mit megismerni a másikon.

Ha nem szűz, és nagyon akarja, legyen tisztában vele, hogy te az vagy. Innentől meg tudni fogja.


Ha valami nem tiszta kérdezz.


21/F

2011. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
64%
azért vagy hülye, barátom mert képtelen vagy megoldani egy tök egyszerű problémát! nehogy azt hidd hogy én nagyon magas inteligenciával rendelkező valaki vagyok,aki ráadásul beképzelt, de kib aszottul magamtól jöttem rá. és mint az utánam kommentelő is írta: menni fog magától
2011. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Argloss ***** válasza:
100%
Szerintem csak fiatal és kell egy kis megerősítés neki. De legalább gondol az óvszerre... :)
2011. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha ez kérdés, sehogy. várj még 1-2 évet
2011. máj. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!