Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki szedett MEDROL-t, az...

Aki szedett MEDROL-t, az írjon pls! Vmi tanács?

Figyelt kérdés

Én kb 1-1,5 hónapig szedtem,32 g-mal kezdtem, aztán 1-2 hetente csökkentette az orvos az adagot. Vízhajtót is kaptam mellé.

Az lenne a kérdésem, hogy ti mennyit híztatok tőle (ha híztatok) ? És ha igen, mennyi idő alatt adtátok le? Tettetek érte vmit, vagy magától eltűnik?

Világ életemben rendszeresen sportolok, mégis a gyógyszer miatt 63-ról 67 lettem, ami meglátszott az arcomon, hasamon, fenekemen.. Az arcomról eltűnt a puffadtság, de máshonnan még nem.. Hiába edzek, semmi...

Kérlek segítsetek:S


2010. ápr. 23. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Használd a keresőt, írd be h medrol
2010. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jah és egyébként sosem voltam hízásra hajlamos, tényleg..
2010. ápr. 23. 22:52
 3/8 anonim válasza:
Hú ezt a gyógyszert a barátom szedte, majdnem 30kg-t hízott mellette rövid idő alatt. 123kg-ra. Aztán abba hagyta a szedését lement róla 20kg. Lett 103kg, és most mióta edz 95re fogyott. Tényleg ettől a bogyótól, mert ugyanúgy evett akkor is mikor szedte, meg most is.
2010. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jah, elég szívás:S de sajna a gyógyulás érdekében be kell venni..
2010. ápr. 24. 15:23
 5/8 anonim válasza:
Én szedtem, és mivel ez egy szintetikus szteroid hormon tabletta, elkerülhetetlen, hogy ne hízz meg tőle. Én is rengeteget felszedtem miatta, és nem megy le, akármit csinálok. Én is kerestem erre megoldást, és az orvos azt mondta, hogy mivel hormon alapú, ez normális. És lehet, hogy sosem fog lemenni. Együttérzek veled. ):
2010. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azóta hála istennek elindult nálam a fogyás, úgyhogy már nem aggódom.. persze lehet,h alkat kérdése, de aki előtte sem volt kövér, annak sztem le fog menni..
2010. máj. 13. 17:48
 7/8 anonim válasza:
Lemegy az nyugi. ( én írtam, hogy a párom 123kg-ra hízott) Azóta már nem is 95kg, hanem 92:) Persze a gyógyszert már nem szedi rég, de olyan nincs szerintem hogy ne lehessen leadni utána a kilókat.
2010. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én nem híztam meg, csak az arcom puffadt fel. De közben nagyon keveset ettem.(legalábbis úgy reztem) Mivel állandóan farkaséhes voltam
2010. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!