Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon félek! Valami tanács?...

Nagyon félek! Valami tanács? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátommal 3,5 hónapja vagyunk együtt és elszeretnénk kezdeni a pettinget.

Eddig nincs is gond. Csak félek hogy mit fog szólni...

Hogy tetszik neki a testem.Vékony vagyok ,de akkor is!

Hogy győzzem le a félelmem? Szerintetek mit fog először megnézni rajtam? Ha nem tetszem neki???

15/L

köszi előre is.


2010. nov. 10. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Az oldalnak van egy általánosan követendő szabályzata.
2010. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ne törődj vele, mindig vannak ilyenek, akiknek a legnagyobb élvezet a fiatalokkal való kötekedés


szerintem már ruhában is el tudja dönteni alapjában bejössz e neki

ha nincs a testeden valami nagy hiba, akkor ne aggódj

egy kis önbizalom!

hogy mi az a 2 dolog, amit elsőnek megnéz, szerintem te is tudod :)


gondolom, ő is 15 körül van, ilyenkor aztán nincs olyan, hogy nem tetszene egy fiúnak egy meztelen lány :)


szerintem nagyon jó, hogy 15 évesen, és 3,5 hónap után még a pettinget kezditek, és nem valami komolyabbat, ezt a kötekedőknek is írom

2010. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
14:43 köszönöm szépen!
2010. nov. 10. 14:45
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

szívesen

sok sikert


azért majd dobj egy mondatot, hogy sikerült az 1.

2010. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
oké:)
2010. nov. 10. 14:50
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Veled jár, Téged szeret:)biztos tetszeni fogsz neki:)
2010. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Csináljátok félhomályban... van benn egy kis titokzatosság is, meg nem is látszik minden 100%-osan :D


Am tuti tetszel neki:) Ne izgulj ezen!

2010. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
97%

mi az hogy "vékony vagyok,de akkor is" ?? ezt nem értem, ha már nem lenél "vékony" akkor az már gáz lenne???


minek van ez az oldal? hogy a normális értelmes kérdések kerüljenek fel.és lehet nem véletlenül oltogatnak...


vadidegeneket kell megkérdezni hogy a te barátod akivel együtt jársz 3,5 hónapja mit fog rajtad megnézni???? ha itt azt mondják h a melled,és közben meg a hasadat nézi meg akkor kétségbe esel hogy úristen nem azt nézte meg amit írtak.. jahj...


mit kell parázni? annál rosszabb lesz ha görcsölsz ezen,ha a pettingen jár az agyatok,akkor ismered már annyira hogy ne féljj... felesleges, légy laza és ennyi... minden jön majd magától és észre sem fogod venni....

:)

2010. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csajszi nagyon ismerős ez a történet. (:

17 éves vagyok, 25 a barátom... Iszonyatosan ideges voltam hogy 'ő már mégis milyen tapasztalt én meg még semmit se csináltam'... De mindig figyelt közben rám, és éreztem hogy sokkal fontosabb vagyok neki én mint saját maga. (: De egyébként a félelem talán abból is fakadhat hogy nem adott neked elég öbizalmat a barátod. Nekem mindig elmondta hogy úgy szeret ahogy vagyok és így le mertem előtte vetkőzni a gátlásaimat. (Bár nem volt könnyű, de sikerült.) Ha szeret akkor tetszeni fog neki a tested is hidd el. (: Hajrá! (:

2010. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne így fogd fel, hanem úgy, hogy a barátod örüljön, hogy láthat,megérinthet Téged meztelenül. És ha szerelmes beléd, biztos így fog ő is hozzáállni. Meg aztán ő se úgy fog kinézni, mintha egy magazinból lépett volna ki, és Neked mégis tetszeni fog. Miért ne lehetne így fordítva is? :)
2010. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!