Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon félek! Valami tanács?...

Nagyon félek! Valami tanács? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátommal 3,5 hónapja vagyunk együtt és elszeretnénk kezdeni a pettinget.

Eddig nincs is gond. Csak félek hogy mit fog szólni...

Hogy tetszik neki a testem.Vékony vagyok ,de akkor is!

Hogy győzzem le a félelmem? Szerintetek mit fog először megnézni rajtam? Ha nem tetszem neki???

15/L

köszi előre is.


2010. nov. 10. 14:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Együtt vagytok így nagy valószínűséggel szeret.:)

A szerelem pedig elvakít, egy szerelmes pasi a párján a hatalmas lógó melleit is szépnek látja.:)

Ne aggódj, ha bármilyen hibád is lenne nem zavarná.:)

2010. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De igen, tetszel neki.
2010. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szia, az a lényeg hogy csak lazulj el nem kell parázni tőle. A pettingtől nem kell tartanod kellemes élmény lesz. A barátodnak pedig tetszeni fogsz hidd el. Ne félj már látott ezt ruhában is meglehet állapítani különben is, és sok sikert!
2010. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem ha szeretitek egymást kölcsönösen, akkor ettől egyáltalán nem kellene félned. Te számára így vagy jó ahogy vagy. Mond meg neki h kicsit izgulsz, beszéld meg vele; nagyon fontos az őszinteség!
2010. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!