Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A bnőm velem lesz először. ÉS...

A bnőm velem lesz először. ÉS sztem én jobban izgulok emiatt, mint ő. Vmi tanács? 22F

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam szűz lánnyal. Sőt, volt egy idő amikor kijelentettem, hogy nem is szeretnék. És szeretném hogy a lehető legjobb legyen neki. Vmi jótanács?


Nyílván jól felizgatom, a nyelvemmel, ujjammal, de még akkor is fájni fog neki lehet, szal lassan kell csinálni, vagy ha érzem hogy feszül a szűzhártya miatt akkor jobb hirtelen átszakítani?


2010. okt. 18. 15:18
 1/7 anonim válasza:
100%
nem jobb átszakítani hirtelen, főleg ha azt mondja hogy állj meg, mert különben minden beléd vetett bizalma lveszik!! A lényeg hogy jól izgasd fel, és ha azt mondja hogy állj, akkor tényleg állj meg
2010. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
csinald azt amit addig szoktal szex kozben csinalni,csak ne olyan "erosen".probalj gyengedebb vele lenni.Hany eves a bnod?
2010. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18
2010. okt. 18. 16:18
 4/7 anonim válasza:
100%

Nagyon szerencsés barátnőd van, hogy ilyen pasit kifogott, mint te. Szerintem nem kell semmi különös dolgot tenned, csak amit már az előttem szólók is elmondtak, hogy légy nagyon gyengéd, és főleg türelmes vele.

18/l szintén szűz

2010. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Na apám a legjobbaktol kaptál tanácsot.1 szavad nem lehet.

Drukkolok neked.Ne parázz ez természetes dolog.


Nekem anno 22 éve nem volt ilyen szerencsém ,hogy megkérdezzem, és korban nemben állapotban megeggyező lányok adjanak tanácsot.

2010. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy :) és jó,h ennyire izgulsz.

Én 16 évesen vesztettem el egy tapasztaltabb fiúval.Nekem pl.nagyon fájt,de a mai napig szép élmény,mert gyengéd volt,és ami még segített,h nagyon természetesen kezelte a helyzetet.Nem rejtegette a testét,így picit felszabadultabb lettem én is.Szerintem az ujjazást hanyasgolhatod.Finoman rakd be semmiképp se durván,sőt inkább lassabban.Nyugi,tök jó lesz a tudat is.Sok sikert!

2010. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jól felkell izgatni, de utána nagyon gyengéden nehogy fájjon neki, ha állj-t mond hagyd abba lehet össze sem fog jönni máskor kell megpróbálni, a vérzés pedig nem lesz nagy szám
2010. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!