Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleitek nektek mikor engedték meg először hogy a barátotoknál/barátnőtöknél aludjatok? Valami tanács, hogy hogy tudnám ezt megbeszélni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, több mint egy éve vagyunk együtt. Már legalább 100szor felhoztam a témát de mindig kiabálás lett a vége anyám részéről.
2011. jan. 22. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bemutattad már a családnak?
2011. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de emlékszem, hogy amikor a nővérem ennyi idős volt, akkor ő már javában szexelt a hetente változó pasijaival. Egy párszor meg is szökött otthonról.
2011. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Lujzi cica ***** válasza:
Ez engem is érdekel igaz fiatalabb vagyok 15/L
2011. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi 9 hónapja voltunk együtt (én akkor 17 voltam, Ő 19), mikor Ő először nálunk aludhatott, de nekem nincs külön szobám, így kinn aludtunk a hallban, ahol meg az egész család átjárkál... Én 1 év után aludhattam először Nála, de akkor is csak azért, mert szilveszteri buliban voltunk a szomszédjukban. Akkor majdnem 18 voltam. Most lassan 20 éves leszek, és még mindig nem aludhatok ott nála "csak úgy", csak ha van valami "különleges" alkalom, pl. esti program Vele. De nem tehetem meg, hogy szólok, hogy "Figyi, ma ott alszom". Viszont legalább Pesten tanulunk (amúgy vidékiek vagyunk), így hét közben tudok Nála aludni néha. De tudok durvábbat is: van egy csoporttársam, Ő is 20 éves, most, 2 év járás után engedték meg először neki, hogy a barátjánál aludjon... Ha kitartotok egymás mellett, biztos meg fogják egyszer engedni. :) 20/L
2011. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én anyum röhejes:D:D Megengedte,hogy szilveszterkor együtt aludjunk a nagyszüleinél.. Most lesz szallagavató.. És most meg nemakarja menegedni,meg amugyse:D:D Szóval egyszer már volt rá példa,de többet nemigazán látok. Amugy 13 hónapja vagyunk együtt... Nemtudja,hogy már voltunk együtt..nem képes végighallgatni:S akkor biztos könnyebb lenne. amugy 16 vagyok. ő 19..
2011. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja hát igen, az én anyum is röhejes, merthogy szilveszterkor, ketten voltunk itthon, és itt alhatott. Egyébként természetesen már bemutattam a családnak, és minden hétvégén nálunk van délutánonként, és hétközben is minden délután/este együtt vagyunk. De a legviccesebb az az, hogy fogalmzásgátlót szedek fél éve! Szóval már tényleg nem tudom mitől féltenek ha tudják hogy nem vagyok szűz...
2011. jan. 22. 22:37
 7/15 anonim ***** válasza:
előtted szóló voltam kérdező:) sejtheti,hogy már együtt voltunk,mert mondta hogy lassan elmegyünk nődokihoz,hogy megvizsgájlon és irjon fel tabit:D ugyhogy..-.- tök nemértem
2011. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát ez érthetetlen... Főleg azért mert a környezetemben már mindenkinek megengedték, és ezt anyum is tudja... Szerintem a koromhoz képest elég érett vagyok, de nem bírom felfogni a gondolkodását erről a témáról. De biztos a szerelem vakít el... -.-" Azért az nagyon durva lenne, ha 20 évesen is megkéne őket kérdeznem... én már a 18-at is soknak tartom!
2011. jan. 22. 22:46
 9/15 anonim ***** válasza:
nálunk is a környezetemben vkit már egy hónap után ottengednek aludni..sőt suliidőben is vmikor ottvan egész héten a srácnál:O kiakasztó.. anya mindig azt mndja,hogy őt nemérdekel mááás. és ő ilyen,fogadjam el-.-
2011. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A szülők azt hiszik, hogy csak sötétben lehet dugni... :P
2011. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!