Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleitek nektek mikor engedték meg először hogy a barátotoknál/barátnőtöknél aludjatok? Valami tanács, hogy hogy tudnám ezt megbeszélni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, több mint egy éve vagyunk együtt. Már legalább 100szor felhoztam a témát de mindig kiabálás lett a vége anyám részéről.
2011. jan. 22. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nálunk sem azért nem engedték/ engedik, hogy ne szexeljünk... Anyukámnak elmeséltem, mikor elvesztettem a szüzességem, és Ő jött el velem a fogamzásgátlóért is. Ettől függetlenül nem szeretik, ha ott alszom, hiába leszek mindjárt 20, és vagyunk együtt több, mint 3 éve a barátommal. Egyszerűen azt gondolja, hogy "nem illik". Elég konzervatívak a szüleim. Azt is csak azért engedik majd meg jövőre, hogy a barátomhoz költözzek, mert az olcsóbb lesz, mint az albérlet, pedig legszívesebben azt mondanák, hogy amíg nem házasodunk össze, addig ne is lakjak Nála. Egy csomó mindenre ez a válaszuk: "még nem vagy a karikagyűrűs menyasszonya". Néha olyan elképesztő volt, hogy egész apró kérésekre is ezt mondták, hogy a barátom már párszor azt mondta, hogy akkor feleségül is kér mindjárt, hogy végre megengedjenek dolgokat... Úgyhogy sajna van ilyen, de Mi már elfogadtuk a helyzetet, és bármennyi együtt töltött időnek, és együtt átaludt éjszakának is örülünk. Ha igazán szereti egymást két ember, akkor a szüleik nem tudnak akadályt gördíteni a szerelmük útjába, úgyhogy kitartást lányok/ fiúk! ;)

22:30 voltam

2011. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) Ezek azért nem túl szép kilátások a következő néhány pár évre...
2011. jan. 22. 23:09
 13/15 Cleptomaniac ***** válasza:
Hú, hát én akkor jobb voltam nálatok :) Középsuli 1. osztályában már úgy működtünk, hogy péntek este telefon: "Nem megyek haza, zárjátok be az ajtót". Viszont nem pasinál voltam (ezt Ők nem tudták), hanem csak a barátnőmnél. Mondjuk tény, hogy mindig is önálló voltam már kiskoromban is, nehezen bírtam a mások által felállított szabályokat, de a bizalmukat egyszer sem játszottam el.
2011. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én se játszottam még el a bizalmukat... De olyan már volt, hogy azt mondtam hogy barátnőnél alszok közben a pasimnál aludtam. De ez még nem derült ki számukra...
2011. jan. 23. 13:14
 15/15 anonim ***** válasza:
Hala a magassagos jo Istennek nalunk nincsenek ilyen problemak,sot...mi 5 honaposak voltunk amikor szoszerint megkertek h maradjak vele mert tole is meg tolunk is elhuzott az egesz familia hetvegere de o nem mehetett mert beteg volt en meg mar nem akartam menni ha ilyen szepen megkertek ;) de lehet hogy az is kozrejatszik hogy ezer eve ismernek engem is meg a szuleimmel is nagyon jo viszonyuk van pl anyaink egyutt nottek fel, szoval a mienk ilyen kiveteles eset :D de nem banom ;)
2012. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!