Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Am naon rettgek attol hogy...

Am naon rettgek attol hogy most ugy érzem hogy felkészült vagyok a nemi életre de ha elveszitem a szüzességem akkor talán megbánom. Mit tegyek hogy ne bánjam meg? Meddig várjakmég?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már miért bánnád meg???? Ha ezen vacillálsz, akkor még nem állsz készen, ne is gondolkodj rajta!!
2008. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Várj míg egy olyan srác/csaj jön akivel képes lennél lefeküdni és akivel meg is tudod az ilyen dolgokat beszélni.Van egy barátom már több mint másfél éve és elég gyorsan 1 hónap után megadtam magam,és nem bántam meg mivel vele maradtam,de azért tettem mert tudtam h szerelem lesz belőle.Várj amíg azt nem érzed h szerelmes tudsz lenni!Ne feküdj le rögtön az elsővel aki veled szembe jön az utcán!Hány éves vagy?Gondolom csaj és nem több 14-nél.
2008. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Amíg a legkisebb bizonytalanság is benned van, addig nem vagy eléggé felkészülve. Várj még! Szerintem... :)
2008. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
97%
szerintem addig várj amig egyszer csak érzed azt a pontot amikor a párodat annyira szereted és ö is szeret téged és ö a nagy ö számodra !!!és mikor már készen vagytok a dologra akkor veszicsed el vele,amugy nem kell elsijetni a dolgot várd ki !
2008. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy felkészültél a nemi életre,az azt jelenti,hogy nem kell feltenned egy ilyen kérdést. Az első szeretkezéshez ilyen szempontból magabiztosság és biztonságérzet kell. Ha ez megvan + szereted a barátodat és ő is szeret téged, megbíztok egymásban és már elég ideje együtt vagytok , akkor nem fogod megbánni!
2008. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kösszke mindenkinek
2008. aug. 31. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2008. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15 vok
2008. szept. 1. 21:12
 9/10 anonim válasza:

Szerintem ha félsz hogy megbánod akkor nem vagy teljes mértékben felkészülve rá.

Tedd azt hogy megvárod azt az illetőt akivel úgy érzed hogy ha megteszed akkor nem fogod soha megbánni. Szeressed és Ő is szeressen téged, de ne csak mondja hanem éreztesse is ezt veled. Szerintem akkor nem lessz gond

2008. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérésedből egyértelműen lerí az,hogy nagyon nem vagy még felkészülve.
2008. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!