Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tervezem h elveszitem a...

Tervezem h elveszitem a szüzességem. De van pár kérdésem :D válaszoltok?

Figyelt kérdés

A barátpm 19 éves én novemberben leszek 15 éves és rá nemsokkal leszünk fél évesek a párommal és akkor leszz a szünet a suliban is .Igy több időt fordithatunk egymásra. Szeretnék lefeküdni vele de én még szüz vagyok . az eggyik kérdésem az lenne h szerintetek h vezzesem őt rá erre? amásik pedig h van e valami jó tanácsotok ezzel kapcsolatban ? :D

előre is köszike :D


2010. okt. 15. 21:42
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Sztem még ne veszitsd el, mert még csak 14 vagy és csalódás is érhet. Várj még ezzel baba.
2010. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Moszuke ***** válasza:
100%

az a tanácsom, hogy még ne tedd meg.


ha még is... védekezzetek mindenek előtt. unjuk már a terhes vagyok-e kérdéseket..


rávezetni? nem hiszem hogy nehéz lesz.. este feküdtök vagy ültök egymás mellett/ölében és te egyszerűen neki esel. ha nem ő esik neked hamarabb:)


aztán, sok előjáték, egymásra hangolódás stb.

2010. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom lehet h csalódás ér de nagyon szeretnék már lefeküdni vele és ő azért már csak idősebb vannak igényei és nemakarom megvonni tölle ezt az örömöt.


Persze h védekezünk..és ezért kérdeztem h h vezessem rá mert nemhord mindig magánál óvszert :/

2010. okt. 15. 21:54
 4/20 anonim válasza:
100%
Hát akkor te majd hordassz magaddal óvszert. Védejezés szivem! Nagyon fontos!
2010. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél te:D
2010. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Jól van, akkor veszek én, csak hogy tudd kivel van dolgod.:) Durex 4Ever!:D
2010. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hát itt a baj..nemtudom a méretet :S és ez nemojan kérdés h az egyik szobábol átorditom a másikba h Drágám mekkora a méreted? nemtudom h h kérdezhetnék rá :/
2010. okt. 15. 22:09
 8/20 anonim válasza:

Szia!

Nem tudod a "méretet" tehát még nem is pettingeltetek?

Szerintem előbb ismerjétek meg egymást, pár alakalom petting utána meg már lehet komolyabb is ha nagyon akarjátok :)

2010. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

de nemtudom h az óvszereknek h van a számozásuk ....és ezt eggyáltalán kiadják nekem a boltban? ...én ugytudom h nem

az lenne inkább a biztos ha ő venné meg vagy pedig eggyüt...de h mondjam ezt el neki ?

2010. okt. 15. 22:27
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt nem tudod megbeszélni vele, akkor még bőven nem tart ott a kapcsolat, hogy szexeljetek, ebből is látszik még mennyire gyerek vagy. Pettingeljetek először, elejtheted, hogy kívánod, ebből tudni fogja, hogy legközelebb biztos ami biztos legyen nála.
2010. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!