Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megváltozik rajtam valami, ha...

Megváltozik rajtam valami, ha elveszítem a szüzességem? (Férfi vagyok)

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 02:14
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Nem, max nem fogsz hülye kérdéseket írogatni ide.
2010. júl. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
88%
2010. júl. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Valószínűleg hupi-lilászöld lesz a péniszed.
2010. júl. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Bocsi, de csak 13 vagyok, és nem világosultam fel teljesen!
2010. júl. 8. 02:21
 5/22 anonim válasza:
2010. júl. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne szo passátok már szegényt :D:D:D:D

A dolgot ami történni fog veled azt úgy hívják, hogy illúzióvesztés. Szar dolog, de ennek ellenére egész életedben hajszolni fogod a puncit, ami még szarabb, de hát ez a sorsunk.

Addig jó amíg nem vesztetted el. Az a jó. Akkor még minden nagyon izgalmas. Ahhoz képest majd amikor sokadjára kú rod a legjobb nőt az sem fog olyan nagy cucc lenni. Nagyobb lesz az, hogy elmeséled :D:D:D:D

A szerbek azt mondják, hogy mit megb@szni... ugyan... elmesélni!

Amúgy nem változik semmi, csak ha minden jó akkor tudsz a kiscsajokra majd úgy nézni mint egy értő szobrász a márványtömbre. Vagy legalábbis el tudod majd hitetni velük:D:D:D mert annyira már nem fognak megbabonázni a pun cik... ez az illúzióvesztés

2010. júl. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jah okés... :D csak hogy a cerkámon nem változik valami, mondjuk kevesebb bőr lesz rajta... xD vagy nem lesz e nagyobb :D na értittek! :D
2010. júl. 8. 02:39
 8/22 A kérdező kommentje:
Ez jó. Felveszi a mir űrállomás alakját xD Bocsánatot kérek mindenkitől, de tudatlan vagyok a szexuális témában! :D
2010. júl. 8. 02:46
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérj bocsánatot. Azért van ez az oldal, nézd el ha offolnak, mert azért is :D:D:D:D. Inkább kérdezz mint hülye maradj, de azért gondolkozz. Sok dologra rá lehet jönni magadtól.

Nem változik semmi. Kérdezz, ha érdekel valami :-S és ne szégyelld, úgyis büntetnek majd érte :D:D:D

2010. júl. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
De ennyire bazeg?:DDD Gcc :D én 13 évesen tapiztam a csajokat :D Jó mondjuk azért azt tegyük hozzá hogy más világot éltünk, pedig 17 vok xD
2010. júl. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!