Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megváltozik rajtam valami, ha...

Megváltozik rajtam valami, ha elveszítem a szüzességem? (Férfi vagyok)

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 02:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Én is szoktam tapizni a csajom :D csak ennyit nem tudtam, mert nekem egy hülyegyerek azt mondta hogy nem lesz rajta bőr -.-" de mostmár oké mindent értek!
2010. júl. 8. 03:01
 12/22 anonim ***** válasza:
Jó persze... de most érted... ha egyszer ez van akkor ez van, had kérdezzen, csaj jobb lehet ennél, az pedig nem baj. Az ha komolyan megalázzuk csak maradandó károsodásokat okoz pici puha porhanyós kis lelki világában és nem kérdez, és tudatlan marad, gátlásos és félénk, az kinek jó?
2010. júl. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Ne higgy el baromságokat, az téged minősít, használd azt a kocka fejed öcsém ;) vagy kérdezz meg valakit gyakorikérdéseken... :D:D:D:D jah bocs ezt tetted... akkor az első :D:D:D
2010. júl. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

nyugi nem fog a péniszed változni:)a bőröd is megfog maradni.Hihi ekkora baromságot elhittél:)aranyos vagy!!A kukacod marad a régi olyan mint amikor még nem kapott puncit.Igaz csaj vagyok,de szerintem jah....


25/N

2010. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kicsinyem mitől vagy férfi? Hogy 13 éves vagy? Nah ezt nevezem.

Minek akarsz te lefeküdni mással 13 évesen, főleg, úgy hogy ilyen ostromba kérdést teszel fel, ami a tudatlanságodat illeti. Nem kéne először tájékozottnak lenni az ilyen dolgokban? Pl.: szülőkkel elbeszélgetni? Fogalmad nincs a saját testedről és a női testről....

Kivel akarsz lefeküdni? Nálad több évvel idősebb lánnyal? Vagy 10-13 évesekkel? Gondolkodj el Kisbarátom, és inkább tütükézzé otthon, légy a barátaiddal minthogy azzal foglalkozz, hogy miként és milyen módon veszted el a szüzességed. Várj öt évet, agyilag talán magasabb szinten leszel és megváltozik a véleményed, hogy nem szabad elkapkodni, a lány és saját magad érdekében. István bácsi 98.

2010. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
HÜLYE GYEREK AZÉRT VAN ANYUKA APUKA HOGY MEGKÉRDEZHETED
2010. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nyugi kicsikém, nem fog semmi változni, maximum nagyobb lesz az önbizalmad. De azért várj már még 3-4 évet a szexel okés? :)
2010. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok még legalább 17 éves koromig szexelni, csak egyszerűen kíváncsi voltam hogy változik e rajtam valami :D
2010. júl. 8. 14:05
 19/22 anonim ***** válasza:

Na látod ez abszolúte a felesleges kérdések közé tartozik...

Édesem a férfi dumát meg felejtsd el, mert egy férfi nem kérdez ilyet! Okés!

Okés? Mr. Garrison.

2010. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
13 évesen hol vagy férfi még te baromállat?! elöbb a szorzótáblát tanulgassad!
2010. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!