Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy fiu akit tetszik és...

199303 kérdése:

Van egy fiu akit tetszik és mégnem tudja hogy szűz vagyok. Szerintetek ez zavarni fogja őt? én 16 ő 17. Ezt főként fiuktol kérdezem de azért lányok is válaszolhatnak. Nemet és kort is irjatok. Kőszi

Figyelt kérdés
Ja és hűlyeségektől kiméljetek!!!
2010. febr. 18. 09:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

ha szeretitek egymást akkor teljesen mindegy!

ha nem akkor ne feküdj le vele!

de egy értelmes fiút ez nem zavar, inkább megtiszteltetésnek érzi:)

2010. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Először is tényleg tanulj meg írni, mert én is fiatal vagyok de attól még tudok helyesen írni, és nem az fogja zavarni, hogy szűz vagy, hanem az, hogy tanulatlan!

Egyébként 17 éves létére ennyire tapasztalt lenne, egyáltalán jártok vagy csak neked jön be?Ennyire ciki szűznek lenni, és egyébként is a pasik annak örülnek a legjobban, ha elvehetik egy lány szüzességét!

2010. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Jóvan már elég legyen! nem kell beszólni másnak hogy zt ne cisnálja azt ne csinálja komolyan mondom ha neked nem tetszik ne szolj hozzá!!! szálj már le a csajról akárki vagy rohadtul idegesit hogy próbálsz okoskodni és te vagy a valaki -,- és ha most még rámírsz hogy nem okoskodtam stb. akkor komolyan mondom bele verem a fejem a falba ÁLJÁL MÁR LE! ezt annak az emberkének irom aki állandoan beszol annak a csajnak hogy nem tudsz irni stb... NE OKOSKODJÁL MÁR HA NEM TETSZIK NE IRJ HOZÁ DE ROHADTUL IDEGESIT !!
2012. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!