Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 27 évesen szűz vagyok, és...

Ha 27 évesen szűz vagyok, és még barátnőm se volt, akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés

eléggé nagy darab vagyok ráadásul programozó, szóval minden adott hogy a nők elkeruljenek. Asztmám miatt nem tudok sportolni. Dietazok de pár kilónál többet nem fogyok.

Lefoglalom magam, de már minden barátom mondja hogy mikor lesz valakim, és most kicsit elgondolkodtam hogy merre halad a jövőm.


2011. nov. 13. 09:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad múlik.

Én is programozó vagyok és szintén nagy darab, mégis voltak csinos barátnőim.

2011. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én szintén nagy darab vagyok, de nem csak hájban, tehát kövérnek nézek ki, de ez most lényegtelen. Én kamasz koromban voltam nagyon duci és végül 19 évesen vesztettem el a szüzességemet, és persze szép nőim voltak, irigykedtek is érte. Szóval nem a külső számít igazán, hanem a belső hogy mennyire vagy kedves, milyen a benyomásod és még sorolhatnám. Hidd el lesz még esélyed a nőknél, eljársz kicsit szórakozni ismerkedni tuti lesz ott olyan nő akivel lehetnél. Nekem a jelenlegi barátnőm is nagyon szép kedves aranyos már együtt is élünk és nagyon szeretjük egymást pedig már 25 éves vagyok, villanyszerelő. Van remény hidd el.
2011. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel annak érdekében, hogy legyen akkor nem is lesz. Amúgy nem ártana sportolnod és ezt komolyan mondom
2011. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
én meg 22 éves szűz fiúként mondhatom, hogy rengeteg lánynál próbálkoztam, de eddig semmi, még csók sem volt :(
2011. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ha arra vársz,hogy valaki bekopogjon az ajtódon,és megkérdezze,hogy lehet-e a barátnőd,akkor biztos nem lesz soha senkid.El kéne kezdened az ismerkedést,27 évesen abnormális így élni.
2011. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

A programozók közt sok a jófej, és ez előny. :9


Az asztmát tudják jelentősen mérsékelni. Asszem egy orosz orvosnak van rá jó technikája, ami a légzés szabályozásán alapul, és állítólag sikeres. Amúgy asztmával szerintem sportolhatsz. Próbáld ki h bekéreted magadat orvosi kezelés félére. Biztos van a Kékestetőn orvosi centrum tb-re. Ott minden nap futhatsz, és edzhetsz, mert más dolgod úgysem lesz. Lapit ne vigyél!!!!

A pozitív gondolkodásra meg ezt ajánlom!!!:

*****

[link]


Nekem hatalmasat segített!

Ha nem akarsz egy magadfajta külsejű csajt, akkor itt az ideje változtatni!!! Mindig van kiút, csak el kell érni!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem, hacsak nem szakad rád egy halom pénz.
2011. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Azért mert nagy darab vagy még találhatsz magadnak párt.

Javasolnám hogy nagydarab barátnőt keressél.

2011. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22 évesen még egyetlen barátnőm sem volt, és azért mert dagadt vagyok. Mondhatnak bármit, a kövérek senkinek sem kellenek. Még a nagydarab lányok is elküldtek a p*csába. Most lefogytam 30 kilót, de így is nagydarab vagyok, és így is keresztülnéznek rajtam a nők. Nem látok sok esélyt a javulásra, a magas és vékony férfiaknak áll a világ. Szerintem add fel.
2011. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

Skacok! Nem kell ám feladni! Nem minden a külső! Ráadásul én a nőkben nem szeretem az extra vékonyakat, az anorexia nem divat, hanem betegség! Lazábban fogjátok fel! A nőknek van lelkük, vannak érzéseik, azokra is lehet hatni! Hozzáállás kérdése! Attól, hogy valaki nagydarab, attól még lehet ápolt, igényes és szexi is! Kell próbálkozni, flörtölni!


Nemkocka

2011. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!