Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 27 évesen szűz vagyok, és...

Ha 27 évesen szűz vagyok, és még barátnőm se volt, akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés

eléggé nagy darab vagyok ráadásul programozó, szóval minden adott hogy a nők elkeruljenek. Asztmám miatt nem tudok sportolni. Dietazok de pár kilónál többet nem fogyok.

Lefoglalom magam, de már minden barátom mondja hogy mikor lesz valakim, és most kicsit elgondolkodtam hogy merre halad a jövőm.


2011. nov. 13. 09:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

18:10-es idióta vagy...

Nekem 105-110 kilósan simán volt 60-70 kilós csinos barátnőm.

Ő is teltebb alkat volt, mert nekem az jobban bejön, de egyáltalán nem volt kövér, formás fenék, kerek mellek, lapos has.

Nyilván sok lány kapásból azt mondja, hogy nem kíváncsi rád, de igenis vannak nagyon jó csajok, akik bírják az ilyesmit, persze van különbség az elhanyagolt 150 kilós töltöttzokni, meg azért egy normális, izmosabb de mackós pasi között...

Ha semmit nem teszel a dologért, nem is fog összejönni.

2011. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Tettem már éppen eleget a dologért, minden próbálkozásomat kudarc kísérte. Vagy talált mást, vagy csak szimplán szórakozott velem, és átbaszott, vagy túl kedves voltam, vagy csak egyszerűen előjött ezzel a "legyünk inkább barátok" szöveggel, de mindegyik kosarat adott. Hidd el, ha Te is ennyire sikertelen lennél a csajozás terén, akkor te se látnád rózsásabban a helyzetet. Persze, próbálom mondogatni magamnak sokszor, h úgyis lesz nőm, de legtöbbször ráébredek, h ez csak önámítás. Vannak, akik vesztesnek születnek a szerelemben, és én sajnos ilyen vagyok.
2011. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne keseredj el... A barátom programozó 2 és fél éve együtt vagyunk és lassan eljegyzésünk lesz:) Szerintem egy szakma alapján senkit sem szabad beskatulyázni, hiszen, ha azt nézed "nélkületek" mi lenne... pl. ezt a kérdést sem itt tennéd fel, hiszen az oldal sem létezne... engem is sokat szekáltak, hogy jaj normálisabb nem volt raktáron? Szerintem baromság valakit ezért "lenézni" vagy "elkerülni"... És én pl. sokkal szívsebben járok egy programozóval, aki intelligens és művelt és inkább otthon ül, mint egy bármilyen hülye tahóval, aki mindig balhékba meg diszkós boxokba keveredik... Neked nem azért nincs barátnőd, mert programozó vagy, vagy, mert nagydarab vagy, hanem azért, mert még nem találtad meg az igazit:)
2011. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van a mai csajoknak az kell hogy jól nézzél ki és ez a nagy darab embereknél kevés esetben mondható el.

Valószínűleg ha nem változtatsz a dolgok jelenlegi állásán akkor örökre egyedül maradsz.

A másik lehetőség, szerezz sok pénzt! Onnantól majdnem mindegy a kinézeted.


Sok szerencsét!

2011. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

Én 25 éves vagyok, 154 centi, 45 kiló. A párom informatikus, 182 centi és 90 kiló, szemüveges, pocakos és őszül, 80 ezret keres, ráadásul 9 évvel idősebb nálam. 8 éve vagyunk együtt. Nekem nem is tetszenek a kigyúrt, izmos pasik, szeretem a mackósabbakat, olyan jó odabújni egy olyan nagy testhez :) Vele fogok megöregedni.

Mi nők (a normális nőkről beszélek, nem a felfújtcs.csű plázacicákról, akik után a pasik általában csorgatják a nyálukat) nem azt nézzük, hogy hogy nézel ki, hanem hogy hogyan viselkedsz. Udvarolj. Nem késtél még le semmiről, de tenni kell érte, keresni kell valakit, mert ahogy egy előttem szóló is írta, senki nem fog hozzád bekopogtatni, hogy ugyan járjál már vele.

2011. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
A férjem kinézetében olyan pasi volt aki minden olyan külső jegyet magán viselt amit nem szeretek.Kopaszodik,szemüveges,szakállas-bajuszos,nagydarab.És 35 évesen még szűz volt.Viszont senkivel még olyan jót nem beszélgettem mint vele,senki nem volt olyan kedves és sorolhatnám az erényeit.Megismerkedésünk után egy hónappal csókolt meg elősször,és 3 hónap telt el mikor más is történt,melynek gyümölcse 2 gyermek.Azóta borotválja a fejét,és elhagyta az arcszőrzetét is.Kicsit felturbóztam a ruhatárát(anyukája öltöztette)és mindenki fiatalabbnak nézi a koránál,nagyon helyes pasi lett belőle.Azóta össze is házasodtunk.Ja! Hirdetés útján ismerkedtünk meg.Sok sikert!Próbálkozz!
2011. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem akarom elkeseríteni a kérdezőt, de szerintem a fenti sztorik a nagyon ritka kivételek táborát erősítik. Udvarlással ma lósz@rra sem lehet menni, én udvarolni próbálok a lányoknak, mindig kosarat kapok, haverjaim meg kib@szott bunkók velük, mégis megkapják a kiszemelt csajokat.


Ahogy írtam már, manapság a vékony és magas férfiaknak áll a világ, egyébként állatira nagy szerencsére van szükséged h társat találj. Nekem eddig soha nem volt, félek, h már nem is lesz...:(

2011. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Gondolj bele , ha becsajozol , és gyereked születik , ő is olyan lúzer lesz mint te . Honnan veszed a bátorságot , hogy továbbszaporításra alkalmasnak érzed magad ?
2011. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Vékony és alacsony vagyok és eddig csak a ronda lányoknak kellettem, de remélem lesz ez másképp is...
2011. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19:17 Én már annak is örülnék, ha a ronda lányoknak kellenék, de még nekik se.
2011. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!