Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 27 évesen szűz vagyok, és...

Ha 27 évesen szűz vagyok, és még barátnőm se volt, akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés

eléggé nagy darab vagyok ráadásul programozó, szóval minden adott hogy a nők elkeruljenek. Asztmám miatt nem tudok sportolni. Dietazok de pár kilónál többet nem fogyok.

Lefoglalom magam, de már minden barátom mondja hogy mikor lesz valakim, és most kicsit elgondolkodtam hogy merre halad a jövőm.


2011. nov. 13. 09:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Na mi van a koca gyerekkel? Idejön sírni aztán meg eltűnik? Akkor most vagy csajozik, vagy kondizik, vagy csendben sírdogál valahol...

Letöltötted már a linket amit adtam?

2011. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem sírdogálok, eddig se sírdogáltam. Élem az életem, olvasgatom amiket irtok. De nem reagálok semmire, nem akarom itt reklámozni magam. A válaszokat köszönöm, sok hasznos választ kaptam, probalkozom. Elterveztem hogy találok valakit, minden más megvan már az életben.
2011. nov. 23. 19:15
 23/24 anonim ***** válasza:

tegnap 19:15


Azt mondják a kutyák szoktak próbálkozni egymással a sarkon. Most vagy eldöntesz valamit vagy nem!

Be kéne iratkoznod valami küzdősportra. Ott fogyhatsz eleget.

A Badoo.com-ot ismered? Rám egy csomó csaj írt h akar tőlem valamit, igaz nem voltak az eseteim egyik sem, de volt pár amelyiknek én írtam és szerintem összejött volna ha akarom, csak épp alakulóban volt egy nem netes és hagytam őket.

2011. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
eddig nem találtál már nem is fogsz,egybizonyos kor után már nem kell a pasi a nőknek sajnállak részvétem
2011. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!