Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy fiu akit tetszik és...

199303 kérdése:

Van egy fiu akit tetszik és mégnem tudja hogy szűz vagyok. Szerintetek ez zavarni fogja őt? én 16 ő 17. Ezt főként fiuktol kérdezem de azért lányok is válaszolhatnak. Nemet és kort is irjatok. Kőszi

Figyelt kérdés
Ja és hűlyeségektől kiméljetek!!!
2010. febr. 18. 09:30
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Utolsó:

Mellesleg te se.

2010. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
am meg azért nem vok bent suliba mert magántanulo vagyok
2010. febr. 18. 09:55
 13/23 anonim válasza:
55%

Meg se merem kérdezni, hogy miért is, de a lényeg, hogy majd ezt topic-ot mutassad meg szépen a tanárodnak is, hogy láthassa milyen gondjaid vannak még a helyesíráson kívül ... most komolyan engem ez idegesít, jó nem nyelvtanóra ez itt, de akkor is.. miért akar egy 16 éves kislány szexelni miközben az írás is nehezen megy...

Nem kell az erőltetni, majd menni fog magától, a pasid valószínűleg nem fogja leharapni a fejedet, hogy te miért vagy még szűz... lehet, hogy ő is az.

2010. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

engem meg az bosszant, mikor egy felnőtt így beszól vkinek helyesírásból, v ilyesmiből, mikor abszolult nincs képben. tecciket a fiatalok így írják, egész általánosban teljesen kitűnő tanuló vtam, órán helyesen írtam, amúgy meg a szlenget használom, mint egy norm. korombeli. így a teccik, xar, micsinálsz, jáccik...stb.

de ettől még tom, h h kell leírni, arról nem is beszélve, hogy attól, h ezt a kérdést feltette nem feltétlenül ő az éretlen, hanem a pasik. saját tapasztalat, meg gyakran hallom is,h a pasi annyira kedves mindenkivel, meg tökjófej, de ilyen apróságtól teljesen kiakad. persze nem mindegyik.


úgyh kedves kérdező!

rajtad múlik, hogy olyan fiút válassz, akiben 100%-ig megbízol, és nem feltételezed róla, h ilyenért kiakadna. ha mégis, akk gyorsan szeress ki belőle =)

2010. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

kőszőnőm utolso válaszolo:] nagyon hasznosnakhangzik a tanácsod is:]

az utolso előttinek szol hogy azért nem kell valakit oltogatni mert rőviditve ir és nem ugy ahogy neked teccik

2010. febr. 18. 10:47
 16/23 anonim válasza:
55%

Figyelj ezért írtam, hogy tudom, hogy nem nyelvtanóra ez DE sajnos akármennyire azt hiszed, hogy ő tud helyesen írni, lehet, hogy tévedsz mert igen lehet, hogy te tudsz úgy írni, de én viszont tudom, hogy a legtöbb aki a neten így írogat az a dolgozatban is képes leírni ugyanígy ezeket a szavakat... másrészt meg egyáltalán nem jó ha csak a neten írtok helytelenül mivel előbb vagy utóbb de meg fogod szokni akaratlanul is, és igen szép lesz amikor majd beadsz valamilyen okiratot vagy bármit amit ki kell tölteni, és ott figyel a fogalmazásodban az am (az amúgy helyett) meg a jáccik a játszik helyett... ezért mondtam, hogy szerintem nem lenne rossz azért ha itt a neten is odafigyelnénk a helyesírásra legalább egy kicsit. Nem egy ilyen iratot olvastam már el, amiben simán felfedezhetőek voltak a mai fiatalok netes szleng kifejezései és igen az már szégyen!


Mellesleg nem vagyok én olyan felnőtt, csak idegesít amikor tele van egy szöveg helyesírási hibával és aki írja az ráadásul egy olyan kérdést tesz fel amivel még nem is kellene foglalkoznia, mondjuk tény nem az én dolgom megítélni a kérdezőt. Elnézést, hogy ezt így leírtam lehet lepontozni természetesen.

21/F

2010. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
na mindegy ezen most ne vitázzunk. legyen béke inkább:)
2010. febr. 18. 10:55
 18/23 anonim ***** válasza:

szerintem nem fogja zavarni

d azert ne kinozd szoval ad meg neki amit kell

persze csak akor ha megerdemli

mert az k*rva rosz ha mindent meg teszel a csajert es nem adja meg neked amire o vagyik :(

2010. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%
Engem nem zavarna, sőt ... 25 F
2010. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már egy 16 éves lánynak szégyenkeznie kelljen azért, mert szűz! Ez a NORMÁLIS!!!!!! Jól lecseszheted, aki az ellenkezőjét ültette a fejedbe!!!!!!!

Nem fogja zavarni a srácot, és igaza van annak, aki azt írta, lehet, hogy ő is szűz. (Annak is, aki azt írta, hogy pár hónap után vegyétek elő ezt a témát, legalábbis a gyakorlatban.)

Ha mégis zavarja, akkor hagyd rá, és keress olyat, akinek önmagadért tetszel, és nem elvárásokat támasztgat Veled szemben.

29/N

2010. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!