Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem fekszik le velem?

Miért nem fekszik le velem?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy nálam 7 évvel idősebb fiúval. Már kb 5 hónapja járunk és még nem feküdtünk le. Ez nekem azért is furcsa mert a kapcsolatunk elején fennen hangoztatta hogy ő mennyire kíván, alig bírtam leszedni magamról, mikor aztán elmondtam neki hogy szűz vagyok, fokozatosan lelohadt a lelkesedése. Minden este együtt alszunk és semmi.

Múltkor elkezdtünk beszélni erről. Ő hozta fel a témát hogy már mióta együtt vagyunk és semmi. Végül az jött ki az egészből hogy az macera ha hogy szűz vagyok... én ezt nem értem. Ilyenkor mi van?



2015. jan. 19. 18:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok kisgyerek. 20
2015. jan. 19. 18:17
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom 18 volt és mindketten szüzek voltunk.


Ez a szüzesség nekem is előny volt, mikor megtudtam, hogy ő az. Szerintem szép dolog és inkább örülni kéne neki.


Lehet nem kíváncsi arra, hogy esetleg bénázik, te meg sírj neki utána és hogy ezt hallgassa egész nap. Vagy elég béna ha szűz lányról van szó és fél, hogy erre te is rájönnél. Vagy egyszerűen nem akar gyengéd lenni, csak lökni, és kielégülni.


Ez nem szerelem. Szerelemben ilyen érzést nem tapasztal az ember, hogy a legjobb dolog a földön macera lenne.

2015. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5%

"Én azt hittem a fiúknak imponál ha egy lánynak ők vehetik el a szüzességüket."

Hinni a templomban kell! A szűz lányokkal csak a baj van. Örülj neki hogy nem dobott ki egyből!

2015. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%
Ilyenkor az van, kérdező, hogy megmondod a fiúkának, hogy együtt aludtál egy haverjával, és már nem vagy szűz.
2015. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fiú nem érdemel meg téged. Elég visszataszítóan áll hozzá a dologhoz. Én férfi létemre örülnék, ha egy lány velem akarná elveszíteni a szüzességét. 25F
2015. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Na, azért sok fiúnak egyáltalán nem okoz örömet egy szűzlány "betörése", mert:

- a lány nyavalyog

- óvatoskodni kell - jobban, mint egy tapasztaltabbnál

- akár a csaj a lyuk előtt is azt mondja, "bocs, mégsem akarom"...


Akinek volt már minőségi szexuális élete, azok zömének ez visszalépés és nem akarnak szenvedni, ezt pedig el kell fogadni.

Nem mindegyik, de úgy tűnik, a tied ilyen pasi.


Választhatsz: vagy vele maradsz és megpróbáltok szeretkezni (próbálj te kezdeményezni), vagy szakítasz vele és keresel olyant, akinek ez nem probléma. Ha rám hallgatsz, a második opciót választod. :)

2015. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Na, azért sok fiúnak egyáltalán nem okoz örömet egy szűzlány "betörése", mert:

- a lány nyavalyog

- óvatoskodni kell - jobban, mint egy tapasztaltabbnál

- akár a csaj a lyuk előtt is azt mondja, "bocs, mégsem akarom"... "


Ez nagyon szívtelen szöveg volt.

Egyrészt értelmes lányok ha szerelmese, szeretve vannak és tisztelik egymást a párjukkal, akkor soha nem nyavalyognak, és egyáltalán nincs az az Isten akiért visszavonnák, mivel ők is kívánják. (tapasztalat)


Az meg, hogy óvatosan kell velük bánni, az nem nagy probléma, szerintem nagyon érzéki a szexualitásnak az első alkalma, én szívesen átélném ugyanazt az estét még párszor.


Másrészt, később azzal a lánnyal is lehet vadulni, amire olyankor már a lányoknak is szüksége van.

Ha egy férfi egy szűz lány szívét elnyeri és örökké emlékezetes kellemes élményt nyújt neki a szexben, akkor azt a lányt akár élete végéig is szeretheti, mert a lány nem fog elpártolni.

Tudod, aki valamiért küzd és nem adja fel az elején, hogy "szűz, sok a macera", az egy életre szóló boldogságot is szerezhet magának.

18/L

2015. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15-ös válaszoló vagyok.

Szerintem hagyd ott a fenébe, nem érdemel meg téged. Ennyi idősen szerintem elég gáz ez a fajta gondolkodásmód, amit produkál. Ha szeret, akkor ez a dolog nem kellene, hogy zavarja őt.

Még te érzed magad kényelmetlenül a szüzességed miatt... Ilyet nem szabadna éreztetnie a párjával senkinek se. Még fordított esetben sem. 25F

2015. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!