Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőmmel most jöttünk...

Barátnőmmel most jöttünk össze,23 éves, hitgyülis és azt mondta esküvőig nem fekszik le velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 14:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
vagy elfogadod,v továbbállsz
2014. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nézd a Vidám Vasárnapot, kérj tanácsot Németh Sándortól, interaktív műsor, biztos válaszol!
2014. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem akarok vele k*csög lenni, viszont nem tudom normális dolog-e ez így
2014. febr. 7. 14:46
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
Tesa a cölibátus sosem jó dolog hehehehe
2014. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Szektásokkal nem éri meg.
2014. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

Nézd,neked kell eldöntened,mennyire fontos a dolog. Én személy szerint nem lennék együtt egy ilyen emberrel. Én nem bírnám ki hónapokig, vagy akár évekig,hogy nem nyúlok hozzá..főleg,hogy kívánod őt nagyon. Másrészt van olyan,hogy két ember egyszerűen nem passzol az ágyban,akármennyit "gyakorol". valami nem stimmel. És ha ez eskükő után derül ki? Én nem vennék zsákbamacskát. És nekem van annyira fontos a szex,hogy nem mennék bele egy kapcsolatba ha nincs. Te tudod..

25/L

2014. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem tehetsz semmit,ő ilyen. 4esnek üzenném,hogyha nem tudod miről beszélsz,inkább ne írj hülyeségeket:P
2014. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%

NEM amiatt nem maradnék vele, mert nem fekszik le veled.

Régen sem volt divat a házasság előtti szex, mégis jó házasság lett belőle. Egy férfinek kell lenni annyi önuralma, hogy kibírja szex nélkül.

A nagyobb baj, az hogy hitgyülis. Ha te nem lépsz be ebbe a szektába, akkor nem lesz jó a kapcsolatod hosszútávon. Ezek az agymosottak ragaszkodnak ahhoz, amit Németh Sándor elvár tőlük, és a pénzükhöz is.

2014. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Nos a pároknál az esküvőig várakozás nettó nem tanácsolt, erről Győri Szilvia szexuáls pszihológus egyszer már kifejtette az álláspontját egy népszerű webes oldalon is, szóval nem, ez nagyon nincsen rendben.

A másik probléma, hogy vallásilag befolyásolt, súlyosan, tehát kissé szektás jellegű, szerintem te is felfedezted a fanatizmus nem egy jellemzőjét rajta. Ha nem vagy ugyanilyen, akkor boritékolható a szenvedés ami rád vár. Nem csak szexuálisan, hanem a napi életfelfogás is ki fog késziteni.

Ezt szerintem hagyd ki, ez nem k--ög viselkedés, ha az elején tisztázod, hogy ez nem fog menni!

2014. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

Szakíts!!!!


A hitgyüli egy külön, más világ. Ők nem a normál vallás hívei: erőszakosan terjeszkedő szekta.

2014. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!