Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem fekszik le velem?

Miért nem fekszik le velem?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már lassan 9 hónapja vagyunk együtt (ő 19 éves és még szűz). Mindig megbeszéljük a dolgokat, így a szexről is sokat beszélgettünk már. Kb. 3 hónap után mondta hogy már szeretne velem lefeküdni. Természetesen én is vele.

Azóta sem történt meg a dolog, ami engem nagyon elkeserít... Úgy érzem, ha eddig nem történt meg ezek után sem fog.


Ha szóba kerül a dolog, mindig csak egy kis időt kér. Ez a "kis" idő már fél éve tart, de mégsem konkretizálja mennyi időre is gondol :(

Persze sírni kezd, és azt mondogatja hogy nagyon szeret, és nem akar elveszíteni. Én is szeretem őt, de egy egészséges 24 éves fiatalembernek tartom magam, akinek vannak bizonyos igényei.


Én mondtam neki ha már nem szexelünk, próbáljuk ki az orális szexet. Én nagyon szívesen kényeztetném őt, de ő nem szeretné, nekem meg ő nem csinálja.


Fogalmam sincs mi a baj, ha kérdezem azt mondja semmi. De csak van valami, amit nem mond el nekem. Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mitévő legyek... :(


2009. júl. 10. 14:11
1 2
 1/17 anonim válasza:
63%
:( Ne keresd néhány napig, várj hadd hívjon fel ő, hátha észreveszi, hogy elveszíthet téged és elmondja mi a problémája. Szurkolok!
2009. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
89%

Csak arra tudok gondolni, hogy nagyon fél, tele van gátlással, de ez tényleg nem normális, hisz régóta együtt vagytok, megbízhat benned, türelmes vagy, megértő vagy, nem akarsz egyből a közepébe vágni.

Tulajdonképpen az első hozzászóló ötlete sem rossz, ha picit megijed, talán rájön, hogy nincs több ideje halasztgatni.

De előbb még ki lehetne próbálni néhány szituációt. Szoktatok együtt vagy egymás előtt meztelenkedni? Pl közös zuhanyzás? Együtt szoktatok aludni, vagy csak randikból, programokból áll a kapcsolat?

Én el sem tudom képzelni, hogy egy-egy heves csókolózásból nem alakul ki több - mármint magamról...

Kézzel sem elégít ki téged? Gondolom nem, de azért rákérdezek..

2009. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Úgy gondolom kétesélyes a dolog, viszont mielőbb ki kell deríteni mi a helyzet.


Amennyiben tényleg gátlásos, és tele van fenntartásokkal, lehet, hogy a büdös életbe nem lesz egy rendes orgazmusa.

Ennek egyenesági következménye, hogy elfelejtheted az izzasztó lepedő csatákat ahol még a plafonról is folyik...

Maximum a hajtsuk fel a pendely szélét oszt legyen meg a mai három lökés, és teljesítve a kötelesség.

Bevállalnád ? Szereted annyira, hogy végleg lemondj az igazi szexről ? Nem két hónapról van szó !


A másik lehetőség, hogy rákap a dolog ízére és egy idő után széttép az ágyban. Sajnos ennek van kisebb esélye, de előfordult már ilyen is.


Sok múlik rajtad, hogy hogyan ismerteted meg vele a testét, és megtalálod-e a megfelelő húrokat.

A leírtak alapján elég plátói a kapcsolat. Zárd rövidre, a kérdést, mert utána meg nem győzöd bepótolni az elvesztegetett időt. Ha neked sincs sok tapasztalatod 24 évesen, akkor nincs mire várnod.


Szerintem.

2009. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Utálom, ha valaki azzal jön, hogy ilyen meg olyan igényei vannak. Attól vagy ember, hogy tudsz uralkodni az ösztöneid felett, tudsz várni arra, hogy felkészüljön a szexre lelkileg is a lány, akit szeretsz. Ha állatnak érzed magad, nyugodtan vesd rá magad a barátnődre bármikor! Elhiszem, hogy elkeserít, főleg hogy már szóba került a dolog, és úgy volt, hogy ő is szeretné, de ha még nem készült fel rá teljesen, akkor nem tudsz mást tenni, mint várni, ha igazán szereted őt. Más pasik, köztük az enyém, évekig képesek várni, akár az esküvőig is.
2009. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Várni az esküvőig ?

Nadrágot sem veszek próba nélkül.

Mi van ha nem jó, nem működik.

A kiegyensúlyozott szexuális élet a hosszú távú

párkapcsolat alappillére. Ezt csak az nem érti aki

nem próbálta, nincs még benne tapasztalata.

2009. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%

egy 24 éves férfinak igenis vannak igényei, főleg ha nő van mellette és sokat vannak együtt. és egyre feszélyezettebbé válik a dolog, h már 9 hónapja vagyunk együtt, és a lány még mindig nemakarja. de vajon mért? 9 hónap azmár elég idő szerintem, h eltudja dönteni, h szereti e igazán, és képes e vele lefeküdni. és én megértem, lány létemre, h a férfinak ez rossz h 9 hónapja együtt vannak, vki írta felettem h uralkodni az ösztönökön....igen, uralkodni lehet, csak ha belegondolunk kicsit irreális, h 9 hónapja uralkodik, és még annyit sem tud, h miért. annyi legalább járna neki, h tudja, miért is kell ezt csinálnia. és biztos vagyok benne h a férfi tudna még várni tovább is, itt nemarról vanszó h már a falat kaparja, szexéhségében, hanem arról van szó, h nemérti az egészet, és gőze sincs h miért van ez, mert a lány még ennyire sem volt hajlandó h elárulja, miért is kell tulajdonképpen várni?

úgyhogy én tökéletes megértem a kérdezőt, aki meg az uralkodással jött, abban meg van egy kis férfiutálat, egy nagyon minimális.


a kérdezőnek én csak annyit tudok javasolni, h lekell ülni, megbeszélni, h miért és mire is kel,l még várni? de ezt persze finoman és óvatosan megbeszélni.

2009. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%

15:22 vagyok, elnézést, ez off lesz.

15:27, ha te egy szintre helyezed a párod egy nadrággal, akkor nagyon sajnálom az illetőt! Miért hiszi azt mindenki, hogy csak akkor tudom meg, milyen a barátom az ágyban, ha lefekszem vele? Tudod, létezik kommunikáció. Ez olyasmi, hogy leülök a barátommal az asztalhoz/kanapéra/bárhová, kinyitom a számat, és beszélgetek vele sok mindenről, a szexualitásról is. Mit hogy szeretünk, milyen elképzeléseink és vágyaink vannak. Egy embert úgy lehet a legjobban megismerni, ha beszélgetsz vele, nem úgy, ha ágyba viszed.

Az pedig nem igaz, hogy a szex jelenti egy kapcsolat alapját. A bizalom sokkal fontosabb. Nem sokan fekszenek le olyan emberrel, akiben nem bíznak meg. Persze fontos a jó szex, de ha ez lenne a legfontosabb, akkor már az első randin mehetne is a menet, és ha nem illenek össze, bele se kezdenek az ismerkedésbe.

A mai fiatalokkal az a baj, hogy nincs felelősségérzetük. Öszejönnek, dugnak, mert az hű de jó, aztán ha mégse volt olyan hű de jó, szétmennek. És persze mindezt minél hamarabb, nehogy valaki cikinek tartsa, hogy x hónapja járnak, és még nem szexeltek. Csak kevesen veszik a fáradságot, hogy alaposan megismerjék a leendő férjüket/feleségüket, és úgy alakítsák a kapcsolatot, hogy az tényleg egy életre szóljon.

Most lehet lehurrogni, hogy a 21 éves fejemmel, szűzen mit érthetem még ezt, de nem hasból mondom ezeket, sok emberrel beszélgettem már erről, köztük a saját szüleimmel és a párom szüleivel is, akik szintén esküvő után kezdtek szexuális életet élni.

2009. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

az esküvő utáni szex zsákbamacska.

a szex ugyanis nemegy olyan dolog, amiről te beszélsz, h megkell beszélni, h hogyan kell csinálni,. a szex akkor a legjobb, ha úgytudod csinálni, ahogyan szeretnéd, ahogyan belülről jön, ugyanez a párodnál, és mind2en élvezitek. szexuálisan is illeni kell egymáshoz. ez kb olyan, mint 2 ember természete. vannak összeillő és nem összeillő emberek. és szavakkal nemlehet őket alakítani h az egyik illjen a másikhoz. ugyanez szex-nél is. az egyik nemfog úgy szexelni ahogyan a másik akarja, és neki közben ez nemis jó. és könnyen meglehet találni a szexuálisan is hozzád illő párodat, nemkell ahhoz összefekdüni a fél világgal. én 24 éves vagyok, és most vagyok a 3. férfival akiben megtaláltam mind a személyiségemhez illő páromat, mind a szexuálisan. sosem feküdtem össze a fél világgal 1 hét ismeretség után.


és mint ahigyan feljebb írtam már, a kérdezőnek nem az a baja h nembír a szeuális étvágyával, hanem nemérti h mért van ez, mivel a lány semmit sem mond neki. akkor mondaná meg inkább tisztességesen, mint ahogyan azt teis tennéd, előttem szóló, h elmondod a párodnak, h te a szexel várni szeretnél a házasságig. és akkor nincsis ezzel semmi probléma, a te választásod, a te döntésed. de a lány semmit sem mond. és ez igazságtalan a férfival szemben.

2009. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

16:12-nek menni fog a szex. A szüleinek is ment, a párja szüleinek is, meg sok-sok más párnak, akiket més ismetnek.


Nekünk is megy a szex, pedig mindketten szüzek voltunk. Mi is sok olyan párt ismerünk, akik szüzen kerültek össze, és remekül megy a szekér. Ennyi pozitív példa után nem fogom elhinni, hogy csak akkor fog menni a szex, ha az igazi előtt előtte x emberrel gyakorolok, tapasztalatokat szerzek, meg hogy kipróbálás nélkül nem fog menni. Amikor igenis megy, és nagyon jó!


A jó szexnek EGYETLEN feltétele van: a jó kapcsolat. Amennyiben a két ember őszintén igazán szereti egymást, önzés nélkül, önérdek nélkül, akkor nem tudom elképzelni,mhogy zar legyen a szexuális életük, vagy hogy ne illjenek össze. mert miről is szól a szeretkezés? Örömszerzésről, gyönyörszeruésről A MÁSIK SZÁMÁRA. Nem pedig magamnak. Amennyiben a másikat jobban szeretem magamnál, akkor képes vagyok megtanulni, hogy mi az, amivel az ágyban is a legnagyobb örömet tudom neki szerezni. És ez oda-vissza igaz.


Tudjátok ti, micsoda öröm, amikor az ember összetalákozik egy másik ilyen emberrel? Aki jobban szerezi őt saját magánál is? és hogy milyen fantasztikusan jó lehet a szeretkezés egy olyan emberrel, akire az életedet is rá mernéd bízni? Ehhez képest csekélység az, hogy a testemet rá merem bízni az ágyban, és tudom, hogy tökéletesen bánik majd vele, mint egy hegedűmester a hangszerével.

2009. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
55%
arra még nem gondoltál h hátha az az ok h már pl 16 évesen elvesztette a szüzességét egy olyan helyen egy olyan valakivel akivel nem akarta csak úgy jött ki és meglett? és most nem akar veled lefeküdni mert nincs tapasztalata és fél attól h esetleg összehasonlitod más barátnőiddel...és szerintem ezt a kérdést nem itt kell idegeneknek megvitatni haanem kettőtöknek otthon...+ és bizonyos időként próbálkozz be nála...igaza volt az egyik válaszolónak h egy hosszabb,hevesebb csók közben és semmi...vagy ha esetleg szoktatok együtt aludni...akkor próbálkozz és egyszer majd valamikor eredménye is lesz...de ha igazán szeretitek egymást akkor nem lehet olyan nagy gond ezt megbeszélni...és a lány dolga h mikor akar veled lefeküdni..és itt nincs olyan kérdéls h miért...ha nem akkor nem azt csak ő tudja...és ha te nem tudsz már várni akkor nincs miről beszélni hagyd el!!! ez az én véleményem :)
2009. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!