Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki lassan 20 éves és...

Ha valaki lassan 20 éves és még szűz az kicsit ciki? És a szüzesség 20 év felett? (Hülye válaszokat nem szeretnék! )

Figyelt kérdés
Mert ha esetleg eljönne a megfelelő alkalom, hogy elveszíteném akkor elmondjam-e a nőnek, hogy szűz vagyok-e vagy ne? Mert ha azt hazudnám, hogy nem vagyok az és közbe látja, hogy valamit rosszul csinálok igazából csak ettől félek.
2014. okt. 31. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem gáz. Úgyis észre fogja venni, azonnal elsulsz.
2014. okt. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Ha komoly kapcsolat, akkor már lehet beszélni róla, amikor szoros az érzelmi kötelék, és nem ez alapján fog megítélni. Futó kaland esetén inkább ne említsd. Inkább legyen egy olyan élménye, hogy ügyetlen voltál, minthogy faképnél hagyjon azonnal.


Egyébként mindenki azt mondja, hogy nem ciki, mert kötelező ezt mondani, de a többség mégis annak tartja. Csak addig nem ciki, amíg nem nála próbálkozik egy ilyen szerencsétlen...

2014. okt. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudos te hány 20 feletti szűz van, ráadásul finoman sem szólva csúnyák? Szerintem 25 felett már tényleg necces, de 20 év körül nem.
2014. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem "ciki". Ezeket a baromságokat az idióta társadalom találja ki, hogy mi ciki és mi nem. Nem kell alkalmazkodnod a hülyeségeihez. Nyugodtan mondd el, hogy az vagy. Ha olyan lány, akkor úgysem fog elmenekülni, sőt! Ha pedig elmenekül, akkor jobban is jársz.
2014. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1#


Nem törvényszerű dolog, hogy az ember azonnal elsül, én pl inkább nehezen durrantam el először, mint a későbbiekben, bár ennek a csaj örült.


Kérdező:


Hogy ciki vagy nem, az nagyon relatív, aki hasonló cipőben járt, vagy jár, az persze, hogy megérti, aki meg nem, az nem, vagy nehezebben.

Ha normális párkapcsolatban kerül rá sor, mindenképpen mondd el, de ne az elején, hanem majd amikor már kialakult a szimpátia, és már gyakorlatilag összejöttetek. Ha az elején elmondod, szerintem sokkal nagyobb eséllyel kerülsz lapátra, de ha a lányban már elindult valami érzelem, akkor jó esélyed van a folytatásra. A csajok ilyenek, érzelmek alapján gondolkodnak.


32F

2014. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akárhány éves, nem ciki, mert más oka is lehet annak hogy még szűz, nem feltétlen csak az, hogy az illető defektes. Például lehet túlzottan válogatós, aki egyben hűséges is, tehát az elsőt tekintené igazinak, és hát ilyet találni mindenféle párkapcsolati (nem feltétlen csak szexuális) tapasztalat nélkül elég lehetetlen dolog. Mégis vannak ilyen emberek, és elég sokáig képesek halasztani azt az első alkalmat...


Ám ha egy ilyen ember engem találna alkalmasnak elsőnek és egyetlennek, akkor az azért elég nagy dolog lenne, nyilván tetszene, és örülnék ennek, nem pedig azon fanyalognék, hogy elsőre nem olyan ügyes... Van idő csiszolódni egymáshoz... És különben is, jobb azt tudni, hogy még nem volt senkivel, mint rettegni attól, hogy miféle nemi betegségeket terjeszhet, ha már végigment egy tucat nőn...


Inkább csak az a lényeg, hogy ne azzal indíts, hogy szűz vagy. Ha előjön a téma, hogy ki kivel volt, stb. akkor lehet mondani. De nem ezzel indítani. Mert akkor meg esélyes, hogy azt érzem, hogy nem is engem akar, csak végre ki akarja valakivel próbálni, aztán lép tovább...

2014. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még nincs barátnőm sajnos... de jól esett egy kis biztatás a sok kudarc után :)
2014. okt. 31. 10:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ciki, unokabátyám is vagy 23 volt amikor elvesztette. Csatlakozom a korábban szólóhoz akinek korlátolt a világképe az nem érti meg.


Ha meg nagyon gátnak érzed akkor legfeljebb elmész egy profihoz házhoz. Nincsen abban semmi szégyelnivaló.

2014. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magamból tudok kiindulni, 22 voltam amikor elvesztettem és addig nem is stresszeltem rajta és nem is tettem közhírré. Egy kis szünet eltelte után úgy 2 éve folyamatosan élem az életem, 10 különböző nővel voltam már... szóval a kései szüzesség elvesztése nem jár későbbi szerencsétlenkedéssel, minden rajtad múlik. 25/f
2014. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6.-nak igaza van.
2014. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!