Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves vagyok és még szűz...

21 éves vagyok és még szűz nagyon gáz? Szexhiány okozhat depressziót?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és szűz, de sok barátom lenézz miatta!

Sajnos nem találtam meg a magamhoz illő lányt! és nehezen ismerkedek, mindenki azt mondja várjak és majd összefútok a hozzám illő lányal! Sajnos már depresszióm is van 15 éves korom óta és most 21 vagyok! Nekem meg már minden bajom van a szexhiány miatt! Nekem nem kell tökéletes lány csak lehessen megbízható! 3 év exbarátöm nem akkarta a szexet és szakitás után minden dolgot elmesélt rólam!

Ö is szűz volt! Szóval vannak szorongásom emberektől és aki rosszindulatú és szorongok attól képes vagyok remegni!

Hogy találjak párt?



2014. szept. 4. 06:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
fokozott ingerültség
2014. szept. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Ha szűz vagy,nem lehet szexhiányod!Amit nem ismersz,nem hiányzik!
2014. szept. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De én úgy értem a szexuális kielégületlenség miatt vagyok feszült?
2014. szept. 4. 07:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy valaki szűz lehet szexhiánya. Mivel maszturbál gondolja, hogy a szex csak jobb lehet és vágyik rá, hogy nővel legyen hiszen már 21 éves. Az meg,hogy lenéznek miatta minek beszéled szét mindenkinek? Ez a Te dolgod nem kell mindenkinek elmondani sőt ha szégyenled és olyan barátnőd lesz aki megbízhatatlan neki se mond el és kész
2014. szept. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a saját hülyeséged okozhat frusztrációt, de nem dobálózzunk már itt egyből depresszióval, majd ha szakember diagnosztizálja ráérsz aggódni miatta. Addig meg búj ki a se@@edből és ne a múlttal foglalkozz. Mellesleg érdekes "barátaid" vannak...
2014. szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem gáz, hogy szűz vagy még. Azt elhiszem, hogy a szexhiány miatt rosszul érzed magad és vágysz rá, hogy egy normális nővel legyél. Igen, okozhat depressziót, én is kivagyok már teljesen, néha úgy érzem megőrülök egy ölelésért is. Vagy, hogy érzékien szeretkezzek egy férfival.

Hogy találj párt? Bárhogy, de ő olyan legyen, aki hasonló hozzád és értékel.

2014. szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 PearlDiver ***** válasza:

Aki emiatt lenéz, az sajnos nem barátod!

Javaslom egyébként, hogy járj el pszichológushoz, aki segít feloldani a görcseidet.

Én 24 éves koromig szűz maradtam, de nem bántam meg! És olyan barátokat sikerült találnom akik nem ez alapján ítélnek meg.

2014. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nem mondtam el senkinek csak mikor rákérdeztek voltam-e nővel nem hittél el! Meg ilyenek!
2014. szept. 4. 11:44
 9/14 anonim válasza:

ha ennyire zavar a dolog, ha mások rákérdeznek, mond hogy egyszer voltál már nővel, és még keresed az igazit. Az igazi barátaid nem fognak szívózni, beszólni, maximum elmondják a véleményüket, próbálnak segíteni stb.


Ha tényleg úgy érzed, hogy minden nap frusztrált vagy, állandóan szorongsz, akkor egyértelműen irány egy szakember!

2014. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Veled egy cipőben járok csak egy évvel öregebb vagyok.

Én cikinek nem tartom túlságosan mert engem nem a körülöttem lévők véleménye érdekel és magamnak akarok megfelelni. Mivel nem csak nőknél vagyok sikertelen barátaim sem vannak sokan. Akik meg nem barátok csak itt-ott ismerőseim nem érdekel a rólam alkotott elképzelésük. Míg érdekelt évekkel ezelőtt és akkor nem hitték el hogy voltam már nővel.

Attól viszont hogy a külvilág véleménye nem érdekel nekem is hatalmas a szexhiányom. Néha halálbavágyom néha legszívesebben üvöltenék.

A szüzességem elveszítésének lehetőségét míg élek nem fogom feladni. Csak az a baj hogy fogytán vannak az ésszerű lehetőségek és egyre inkább csak csodában reménykedhetek. De addig nincs probléma míg az ember álomvilágban él hanem akkor van ha már pozitívan nem mer álmodni. Ez viszont nálam még nem jött el és nem is fog. Nem nem soha!!!

2014. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!